Batis AI محصول شرکت باتیس برای طراحی نقشه مهاجرت سرمایه گذاری رایگان با استفاده از هوش مصنوعی...

ابتدایی‌ترین مزایای ثبت شرکت اسلواکی (1)

ثبت شرکت اسلواکی به یکی از بهترین روش‌های برای رسیدن به اقامت اسلواکی تبدیل شده است. راه اندازی کسب و کار در این کشور محاسن گوناگونی دارد. کارآفرینان با ثبت شرکت اسلواکی می‌توانند از تمامی این مزایا بهره‌مند شوند. در این مقاله تلاش داریم که به ابتدایی‌‌ترین مزایای اسلواکی برای راه اندازی کسب و کار اشاره کنیم تا کارآفرینانی که تمایل به راه اندازی کسب و کار در اسلواکی دارند بتوانند از نقاط مثبت و قوت این کشور در حوزه بیزنس باخبر و آگاه شوند.

مزایای ثبت شرکت اسلواکی و کسب و کار در این کشور

در ادامه این بخش تصمیم داریم به مزایا و محاسنثبت شرکت اسلواکی و راه اندازی کسب و کار در این بخش اشاره کنیم:

1. شرایط حقوقی پایدار

یکی از مهم‌ترین مزایای ثبت شرکت در کشور اسلواکی این است که در یک شرایط حقوقی پایدار و خوب کسب و کار خود را راه اندازی می‌کنید، اقامت اسلواکی را به صورت موقت دریافت می‌کنید و پس از پنج سال اقامت خود را دائمی می‌کنید. اسلواکی کشوری نیست که بخواهد هر روز یک قانون و تبصره جدید صادر کند. عمدتاً قوانین این کشور ثابت هستند و تغییر چندانی نمی‌کنند.

2. دسترسی بدون محدودیت به تمامی بازارهای دنیا

یکی از مزایای مهم و اساسی ثبت شرکت اسلوکی این است که این کشور با تمامی کشورهای دنیا در ارتباط است و به همین خاطر به تمامی بازارهای جهانی دسترسی دارد. وقتی محصولی در این کشور تولید بکنید، می‎‌توانید به تمام کشورهای دنیا صادر کنید و در صورتی که در زمینه صادرات و واردات فعالیت دارید، با هیچ محدودیتی روبرو نخواهید شد.

3. کاهش هزینه‌های مدیریت و پیشبرد کسب و کار پس از ثبت شرکت اسلواکی

دولت اسلواکی تمام تلاش خود را برای بهبود و توسعه فضای کسب و کار در این کشور انجام داده است. در حال حاضر هزینه‌های مدیریت شرکت مانند اجاره‌بها و هزینه‌های جاری شرکت (برق، تلفن و غیره) در این کشور واقعاً مناسب و قابل قبول است و به همین خاطر کارآفرینان و سرمایه‌گذاران تمایل زیادی به راه اندازی کسب و کار در اسلواکی دارند.

در صورتی که تمایل دارید از سایر مزایای اولیه و ساده مطلع شوید، کافی است روی « ابتدایی‌ترین مزایای ثبت شرکت اسلواکی (2) » کلیک کنید. همچنین برای کسب اطلاعات در مورد روش راه اندازی شرکت در اسلواکی کافی است با شماره‌های مندرج در سایت تماس بگیرید تا تمامی اطلاعات لازم در این زمین در اختیارتان قرار گیرد.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اسلواکی  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ