00989129158913

کسب درآمد از طراحی گرافیک پس از ثبت شرکت اسلواکی (2)

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

کسب درآمد از طراحی گرافیک پس از ثبت شرکت اسلواکی (2)

در مقاله « کسب درآمد از طراحی گرافیک پس از ثبت شرکت اسلواکی (1) » تلاش کردیم به دو مورد از روش‌های مهم کسب درآمد از طریق طراحی گرافیک اشاره کنیم. در این مقاله هم تصمیم داریم به روش‌های دیگر برای درآمدزایی و ثروت‌آفرینی پس از ثبت شرکت در کشور اسلواکی اشاره کنیم. نکته این است که امکان اخذ اقامت اسلواکی از طریق تمامی این روش‌‎ها وجود دارد.

برگزاری کارگاه و کلاس‌های آموزش طراحی گرافیک

یکی از کارهایی که پس از ثبت شرکت اسلواکی می‌توانید انجام دهید راه اندازی موسسه آموزش طراحی گرافیک است. شما می‌توانید در این موسسه  گرافیست‌های قدرتمند و توانمندی تبدیل کنید و پس از رسیدن آن‌ها به تخصص از آن‌ها در کارهای خودتان استفاده کنید.

در صورتی که تمایل داشته باشید می‌توانید در کنار کلاس‌های حضوری کلاس‌های مجازی و غیرحضوری هم برگزار کنید. با برگزاری کلاس‌های مجازی می‌توانید هنرآموزهایی از سراسر اروپا و جهان داشته باشید.

فعالیت در زمینه ویرایش عکس پس از ثبت شرکت اسلواکی

ویرایش عکس یکی از فعالیت‌های پردرآمدی است که می‌توانید از طریق آن درآمد کسب کنید. می‌توانید با عکاسی‌ها همکاری کنید. همچنین می‌توانید با استخدام یک عکاس حرفه‌ای پس از ثبت شرکت اسلواکی یک موسسه عکاسی قدرتمند راه اندازی کنید.

فروش تصاویر و طرح‌ها از طریق وب‌سایت

یکی از نکاتی که در این زمینه باید عنوان کرد این است که یکی از راه‌های درآمدزایی برای گرافیست‌های حرفه‌ای راه اندازی یک وب‌سایت فروشگاهی و فروش تصاویر و طرح‌های آماده به آن‌ها است. در واقع این کار مانند برگزاری نمایشگاه است که در آن می‌توانید آثار هنری خودتان را به فروش برسانید.

همچنین می‌توانید در این وب‌سایت به مشتریان و علاقمندان به کسب و کار خودتان مشاوره بدهید. ممکن است مدیر یک سایت با شما تماس بگیرد و از شما در زمینه سایت خودش مشاوره بخواهد. شما می‌توانید از طریق ارائه مشاوره درآمد کسب کنید.

همچنین می‌توانید با موسسات تولید پوشاک همکاری کنید و طرح‌های موردنظرشان را برای آن‌ها طراحی کنید. این کار هم می‌تواند درآمد خوبی برای شما به همراه داشته باشد.

در صورتی که تمایل دارید شرکت خود را در اسلواکی راه اندازی کنید و اقامت اسلواکی را از این راه بگیرید، کافی است با شماره‌های مجموعه یورو اقامت تماس حاصل نمایید. متخصصان و مشاوران این مجموعه به صورت دائمی در خدمت شما هستند و می‌تواند بهترین ایده‌ها و نظرات خودشان در رابطه با کارآفرینی را با شما در میان بگذارند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اسلواکی با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »
ویزای نواوری انگلیس
اقامت اروپا
یلدا جان فدا

ویزای نوآوری انگلیس-Innovator Visa of England

ویزای نوآوری انگلیس برای بازرگانان باتجربه ای است که به دنبال ایجاد یک تجارت جدید در انگلستان هستند. در بیشتر موارد برای سرمایه گذاری در کسب و کار خود باید حداقل به 50000 پوند دسترسی داشته باشید.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ