00989129158913

کارت هویت در اسپانیا و اخذ اقامت اروپا

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

کارت هویت در اسپانیا و اخذ اقامت اروپا

یکی از مراحل مورد نیاز برای اخذ اقامت اروپا و اسپانیا، دریافت کارت هویت در اسپانیا یا همان TIE: Tarjeta de Identidad de Extranjero  است.

چگونه TIE یا کارت هویت در اسپانیا را دریافت کنید؟

A TIE – Tarjeta de Identidad de Extranjero یا کارت هویت خارجی – یک کارت شناسایی است که به عنوان مدرک و مجوز شما برای اقامت در اسپانیا عمل می کند. این شامل NIE شما، اطلاعات شخصی، اثر انگشت و تاریخ کارت (و محل اقامت شما) می شود. این فرم اصلی شما در طول اقامت شما در اسپانیا خواهد بود.

چه کسی نیاز به TIE یا کارت هویت در اسپانیا جهت اخذ اقامت اروپا دارد؟

اگر شما برای ماندن در اسپانیا به ویزا نیاز دارید در نتیجه به کارت هویت در اسپانیا یا همان TIE نیاز دارید. به طور رسمی، شما باید ظرف 30 روز پس از ورود خود به این کشور برای TIE خود اقدام کنید. با این حال، زمان انتظار برای قرار ملاقات معمولا بیشتر از این است و بایستی قرار ملاقات خود را در این 30 روز رزرو کنید.

چگونه برای کارت هویت در اسپانیا یا TIE خود درخواست کنید؟

اولین قدم این است که یک قرار ملاقات تنظیم کنید. برای انجام این این امر:

 • اینجا کلیک کنید
 • Cita Previa Extranjeria را انتخاب کنید و Acceder al Procedimiento را کلیک کنید
 • در کادر کشویی Provincias Disposibles، منطقه مناسب اسپانیا را انتخاب کرده و روی Aceptat کلیک کنید
 • در کادر کشویی Trámites Disapibles Para La Provincia، Policia-Toma de Huellas را انتخاب کنید (Expedición de Tarjeta) y Renovación de Tarjeta de larga Duración و روی Aceptat کلیک کنید
 • یک لیست از اسناد مورد نیاز برای قرار ملاقات شما ظاهر می شود، روی Entrar کلیک کنید
 • اطلاعات خود را وارد کنید (از NIE شما به عنوان Tipo de documento به عنوان ویزای شما صادر شده است) و تاریخ ویزیت خود را لغو کنید، سپس روی Aceptar کلیک کنید
 • قرار ملاقات مناسب را انتخاب کنید
 • قرار ملاقات خود را تأیید کنید و تایید انتصاب PDF را ذخیره کنید.

2) سازماندهی کنید

قبل از قرار ملاقات کارت هویت در اسپانیا یا TIE شما باید گواهی Certificate de dell Empadronamiento را دریافت کنید و هزینه درخواست TIE را پرداخت کنید.

گواهینامه de Empadronamiento

این گواهی آدرس اسپانیایی قانونی شماست. فرایند و فرم های مورد نیاز، بسته به منطقه، کمی متفاوت هستند، بنابراین شما باید به منطقه Padrón شهرداری بروید و از روند پروسه برای شما بپرسید.

پرداخت هزینه برای دریافت کارت هویت در اسپانیا و اخذ اقامت اروپا

فرم مالیاتی Modelo 790-012 را پر کنید، نسخه کامل را دانلود کنید و نسخه را چاپ کنید، سپس تمام صفحات را به یک بانک ببرید. پرداخت هزینه مورد نیاز را دریافت کنید و مدارک پرداخت را دریافت کنید.

3) حضور در ملاقات شما

در روز انتصاب TIE خود، به دفتر مناسب مراجعه کنید (این در پیوست PDF تایید شده است) با اسناد زیر:

 • پاسپورت شما و دو قطعه عکس
 • ویزای شما و یک فتوکپی
 • اثبات تاریخ ورود و یک فتوکپی
 • یک عکس سبک گذرنامه اخیر با پس زمینه سفید
 • Carta de Nombramiento و دو فتوکپی: این تایید دلیل اینکه شما در اسپانیا هستید هستید. به عنوان مثال، اگر شما در حال کار هستید، قرارداد یا نامه ای از کارفرمای شما خواهد بود، اگر تحصیل کرده اید، مدرک ثبت نام دانشگاهی و غیره خواهد بود.
 • Certificado de Empadronamiento و یک فتوکپی
 • تاییدیه انتصاب PDF چاپ شده
 • فرم درخواست EX-17 و یک فتوکپی کامل شده است
 • Modelo 790-012 گواهی پرداخت

یک کارمند دولتی تمام اسناد خود را بررسی می کند، اثر انگشت خود را اسکن می کند و یک تکه کاغذ را که حاوی یک چارچوب زمانی است که در آن شما باید برای بازگرداندن TIE به دفتر خود، به عنوان مثال، 40-45 روز در زمان مناسب، با پاسپورت، ویزا و قطعه کاغذ خود به دفتر بازگردید. پس از آن (در نهایت!) TIE خود را داده اید.

متاسفانه، کارت هویت در اسپانیا یا همان TIE شما تاریخ انقضا تعیین شده توسط حق شما برای اقامت در اسپانیا و به تبع آن اخذ اقامت اروپااخذ اقامت اروپا خواهد بود. اگر شرایط تغییر کند و اقامت خود را گسترش دهید، باید TIE خود را تمدید کنید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط اخذ اقامت اروپا  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

 

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ