00989129158913 واتساپ 0019292245042

ویزای دانشجویی اسپانیا و اخذ اقامت اروپا

اکتبر 28, 2018 - یلدا جانفدا

No Comments

ویزای دانشجویی اسپانیا و اخذ اقامت اروپا

برای اخذ ویزای دانشجویی اسپانیا و به دنبال آن اخذ اقامت اروپا باید با موسساتی که در این زمینه فعالیت می کنند مشورت کرد. اما ما در این متن سعی داریم خلاصه ای از قوانین آن بیان کنیم. اگر فردی از اتحادیه اروپا، EEA یا سوئیس قصد ادامه تحصیل در اسپانیا و اخذ اقامت اروپا را دارد، برای گرفتن اقامت اسپانیا برای بیش از سه ماه، به یک ویزای دانشجویی نیاز خواهد داشت. این نیز در صورتی است که شما در انجام تحقیق، انجام یک کارآموزی یا شرکت در برنامه تحصیلی برنامه ریزی کنید.

مراحل اقدام ویزای دانشجویی اسپانیا و اخذ اقامت اروپا

شما برای دریافت ویزای دانشجویی اسپانیا باید درخواست و پذیرش یک دوره یا برنامه تحصیلی توسط موسسه اسپانیایی شناخته شده را دریافت کنید. شما برای دریافت ویزا می توانید با سفارت یا کنسولگری اسپانیا در کشور خود مشورت و در صورت تأیید آن ها، اقدام کنید. شما برای اخذ ویزای دانشجویی اسپانیا باید مدارک زیر را ارائه دهید:

  • اثبات بیمه درمانی
  • گذرنامه
  • اثبات اینکه شما از لحاظ مالی قادر به حمایت از خود در اسپانیا هستید
  • یک گواهی پزشکی
  • یک گواهینامه سابق کیفری

این لیست بسته به سفارت ممکن است متغیر باشد.

مدت اقامت در اسپانیا و اخذ اقامت اروپا از طریق ویزای دانشجویی اسپانیا

اگر اقامت کامل شما در اسپانیا برای کمتر از 3 ماه باشد، نیازی به ویزا ندارید تا تحصیل کنید تا زمانی که از کشور دیگری بیرون آمده اید که به ویزا نیاز ندارد به طور معمول به اسپانیا وارد شود. اگر دوره تحصیلی شما برای 6 ماه یا بیشتر طول بکشد، باید 30 روز پس از ورود به ثبت نام برای اجازه اقامت یا کارت شناسایی خارجی (TIE) ثبت نام کنید. شما همچنین می توانید برای اعضای خانواده درخواست دهید که در طول تحصیل به شما ملحق شوند، که به بستگان بالای 18 سال اجازه می دهد تا در همان زمان تحصیل در اسپانیا، بدون اجازه کار، کار کنند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط اخذ اقامت اروپا  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

یلدا جانفدا

نزدیک به 5 سال است که با برترین شرکتهای ایرانی در زمینه تولید محتوا فعالیت داشته و در تولید محتوا همراه ایشان بوده ام. در شرکت تامین سرمایه خاک، وظیفه ارتباط با وکلای حقوقی در کشورهای مختلف و ترجمه و بروزرسانی مطالب در سایت های شرکت را دارم. <p style="direction: rtl"></p>

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

سلام

یکی از مشاورین زیر را برای ارسال پیام انتخاب کنید.

× مشاوره با واتس اپ