00989129158913

ویزای دانشجویی اسپانیا و اخذ اقامت اروپا

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

ویزای دانشجویی اسپانیا و اخذ اقامت اروپا

برای اخذ ویزای دانشجویی اسپانیا و به دنبال آن اخذ اقامت اروپا باید با موسساتی که در این زمینه فعالیت می کنند مشورت کرد. اما ما در این متن سعی داریم خلاصه ای از قوانین آن بیان کنیم. اگر فردی از اتحادیه اروپا، EEA یا سوئیس قصد ادامه تحصیل در اسپانیا و اخذ اقامت اروپا را دارد، برای گرفتن اقامت اسپانیا برای بیش از سه ماه، به یک ویزای دانشجویی نیاز خواهد داشت. این نیز در صورتی است که شما در انجام تحقیق، انجام یک کارآموزی یا شرکت در برنامه تحصیلی برنامه ریزی کنید.

مراحل اقدام ویزای دانشجویی اسپانیا و اخذ اقامت اروپا

شما برای دریافت ویزای دانشجویی اسپانیا باید درخواست و پذیرش یک دوره یا برنامه تحصیلی توسط موسسه اسپانیایی شناخته شده را دریافت کنید. شما برای دریافت ویزا می توانید با سفارت یا کنسولگری اسپانیا در کشور خود مشورت و در صورت تأیید آن ها، اقدام کنید. شما برای اخذ ویزای دانشجویی اسپانیا باید مدارک زیر را ارائه دهید:

  • اثبات بیمه درمانی
  • گذرنامه
  • اثبات اینکه شما از لحاظ مالی قادر به حمایت از خود در اسپانیا هستید
  • یک گواهی پزشکی
  • یک گواهینامه سابق کیفری

این لیست بسته به سفارت ممکن است متغیر باشد.

مدت اقامت در اسپانیا و اخذ اقامت اروپا از طریق ویزای دانشجویی اسپانیا

اگر اقامت کامل شما در اسپانیا برای کمتر از 3 ماه باشد، نیازی به ویزا ندارید تا تحصیل کنید تا زمانی که از کشور دیگری بیرون آمده اید که به ویزا نیاز ندارد به طور معمول به اسپانیا وارد شود. اگر دوره تحصیلی شما برای 6 ماه یا بیشتر طول بکشد، باید 30 روز پس از ورود به ثبت نام برای اجازه اقامت یا کارت شناسایی خارجی (TIE) ثبت نام کنید. شما همچنین می توانید برای اعضای خانواده درخواست دهید که در طول تحصیل به شما ملحق شوند، که به بستگان بالای 18 سال اجازه می دهد تا در همان زمان تحصیل در اسپانیا، بدون اجازه کار، کار کنند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط اخذ اقامت اروپا  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ