00989129158913

هزینه‌های زندگی در اسلواکی؛ به دلیل اخذ اقامت اروپا

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

هر کشوری هزینه‌ها و مخارج خاص خود را دارد. اخذ اقامت اروپا و زندگی در کشورهایی که در این قاره وجود دارد، هزینه‌هایی دارد که ممکن است برای شما مناسب نباشد. بسیاری از افرادی که برای رسیدن به اقامت اروپا تلاش می‌کنند، اطلاعات مفید و چندانی در مورد شرایط زندگی در کشورهای اروپایی از جمله اسلواکی را ندارند. در این مطلب قصد داریم که به مخارج زندگی پس از اقامت اسلواکی بپردازیم.

هزینه‌های خوراکی در اسلواکی

اقامت اسلواکی بدون خرج و مخارج نیست شما مثل کشور خود نیاز به تامین خوراک، پوشاک و مسکن دارید و باید آن هزینه‌ها را بپردازید. در ادامه پستی از اقلام خوراکی در این کشور آمده است:

 • شیر: هزینه خرید هر لیتر در اسلواکی 71 یورو است
 • نان: قیمت نان در این کشور 87 یورو است.
 • برنج: هر کیلو برنج در اسلواکی 12 یورو است.
 • تخم‌مرغ: هر 12 عدد تخم‌مرغ در این کشور 84 یورو است.
 • پنیر محلی: هر کیلو پنیر محلی مخصوص اسلواکی 22 یورو است.
 • مرغ: هر کیلو مرغ (سینه مرغ) در اسلواکی 91 یورو است.
 • گوشت قرمز: هر کیلو گوشت قرمز در اسلواکی 81 یورو قیمت دارد.
 • سیب: هر کیلو سیب در اسلواکی 44 یورو است.
 • موز: در این کشور موز هم علاقمندان زیادی دارد و قیمت آن 41 یورو است.
 • آب: در این کشور آب هم بسیار قیمتی است هر 5 لیتر آب آشامیدنی 0.61 یورو هزینه دارد.

اگر نگاه کنید هزینه‌های زندگی در اسلواکی بسیار معمولی و مطابق با استانداردهای روز دنیا است و در صورتی که بتوانید اقامت اروپا را اخذ و در اسلواکی زندگی کنید از نظر مخارج به مشکلی نخواهید نخورد.

در کنار دانش هزینه‌های خوراکی می‌توانید مقاله « نکاتی در مورد اقامت اروپا و اسلواکی که هر خارجی باید بداند» را هم مطالعه کنید.

دیگر هزینه‌های مهم زندگی در اسلواکی که قبل از اخذ اقامت اروپا باید بدانید

زندگی و اقامت اسلواکی علاوه بر هزینه‌های خوراکی هزینه‌های دیگری مانند سوخت، اینترنت، مسکن و… هم دارد که باید بتوانید آن‌ها را هم تامین کنید. در زیر به چند مورد از این موارد و هزینه‌ها اشاره شده است:

 • بلیط مترو یکطرفه در اسلواکی 70 یورو است.
 • اگر یک ساعت تاکسی در اختیار شما باشد، باید 15 یورو بابت آن بپردازید.
 • هزینه اینترنت ماهیانه دراسلواکی 7 یورو است.
 • اگر یک خانه یک خوابه را در این کشور اجاره کنید، حدود 470 یورو باید ماهیانه بپردازید. البته این خانه اگر در مرکز شهر باشد، چنین هزینه‌ای دارد. همین خاطر اگر اطراف شهر باشد 370 یورو بیشتر لازم نیست.

هزینه زندگی معمولی در اسلواکی در مجموع 500 تا 700 یورو است. درآمد حداقل در این کشور 1000 یورو است و به همین خاطر خیلی راحت می‌توانید از عهده هزینه‌های زندگی در این کشورها بربیایید. اگر میخواهید اقامت اسلواکی را بگیرید و از زندگی در این کشور لذت ببرید، کافی است با مرکز بگیرید و ایده و طرح خود را مطرح کنید. تخصص ما اخذ اقامت اروپا است. به ما اعتماد کنید.

 

برای آگاهی بیشتر از شرایط اقامت اروپا با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

شماره واتساپ : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ