00989129158913

نکات مهم استفاده از سیستم حمل و نقل در لهستان

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

نکات مهم استفاده از سیستم حمل و نقل در لهستان

کسانی که با اخذ اقامت اروپا به لهستان مهاجرت میکنند، معمولا به دلیل عدم آگاهی در مورد یک سری نکات مهم استفاده از سیستم حمل و نقل در لهستان گاها مجبور به پرداخت جریمه میشوند و یا به میزان کافی از این سرویس ها استفاده نمیکنند. در این مقاله قصد داریم تا با بررسی این نکات برای کسانی که قصد مهاجرت به لهستان و در نهایت اخذ اقامت اروپا را دارند کمک کرده باشیم.

نکات مهم استفاده از سیستم حمل و نقل در لهستان

  • خرید بلیط: یکی از مهمترین و بدیهی ترین موارد از نکات مهم استفاده از سیستم حمل و نقل در لهستان تهیه بلیط است. تهیه بلیط بسیار ساده است و در تمامی ایستگاه ها دستگاه های خودکار خرید بلیط تعبیه شده است. به یاد داشته باشید که درصورت عدم تهیه بلیط و شناسایی شدن شما توسط بازرس، شما مجبور به پرداخت بین 200 تا 400 یورو به عنوان جریمه میشوید.
  • استفاده از بلیط: یکی دیگر ازمهمترین موارد نکات مهم استفاده از سیستم حمل و نقل در لهستان استفاده از بلیط می باشد. همیشه به یاد داشته باشید که در داخل اتوبوس و قطار شهری، دستگاه هایی وجود دارد که حتما باید بلیط را در داخل آنها بزنید. چراکه درصورت انجام ندادن این کار بلیط شما بلا استفاده می ماند و درصورت شناسایی، باید مبلغی معادل 350 یورو بابت جریمه بپردازید. این یکی دیگر از مهمترین نکات مهم استفاده از سیستم حمل و نقل در لهستان  است. چرا که متاسفانه بسیاری از افرادی که اقدام به اخذ اقامت اروپا از لهستان کرده اند و در ابتدا این اشتباه را مرتکب میشوند.
  • تاکسی ها: استفاده از تاکسی شخصی در لهستان بسیار کمرنگ است. یکی از نکات مهم استفاده از سیستم حمل و نقل در لهستان استفاده از تاکسی ها با اپلیکیشن های مربوطه است. این اپلیکیشن ها با نام های Uber ، Taxify و Mytaxi در دسترس عموم قرار دارد. متاسفانه کسانی که با اخذ اقامت اروپا به لهستان میایند، به دلیل عدم آگاهی اقدام به استفاده از تاکسی های خیابانی میکنند که گاها مبلغ بسیاری نیز بابت آن میپردازند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط  اخذ اقامت اروپا   با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

 

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ