Batis AI محصول شرکت باتیس برای طراحی نقشه مهاجرت سرمایه گذاری رایگان با استفاده از هوش مصنوعی...

مهاجرت تجاری و سرمایه گذاری در اسپانیا

مهاجرت تجاری و سرمایه گذاری در اسپانیا

کشور اسپانیا شدیدا نیازمند معرفی و توضیح است که چرا شهروندان خارجی مایل به نقل مکان به این کشور زیبا که دارای یکی از قدیمی ترین و ثروتمندترین فرهنگ ها در جهان است هستند. آب و هوا اسپانیا، سواحل، شهرها، معماری و جشنواره ها فقط تعداد کمی از جاذبه های است که هر ساله میلیون ها گردشگر را به این کشور جذب می کند. اسپانیا همچنین همراه با این جنبه های مطلوب، یکی از بالاترین استانداردهای کیفیت زندگی در جهان را حفظ می کند.رونق اقتصادی اسپانیا بر روی گردشگری، حمل و نقل و صنایع کشاورزی ساخته شده است. برای همه این دلایل و بیشتر، اسپانیا به سرمایه گذاران خارجی  فرصتی منحصر به فرد برای نقل مکان به یک کشور جذاب ارائه می دهد

برنامه سرمایه گذاران اسپانیا

در ماه های بعد 2013، دولت اسپانیا در نهایت ویزای اقامت طولانی مدت خود را تصویب کرد که برای اتباع خارجی است که با خرید اموال و املاک سرمایه گذاری در اسپانیا می کنند.ویزا، به نام ویزای طلای اسپانیا یا ویزای کارآفرین اسپانیا، به سرمایه گذاران خارجی می رسد که حداقل 500،000 یورو را برای خرید یک املاک مسکونی یا مجموعه ای از املاک اختصاص داده اند. در حالی که سرمایه گذاری در اسپانیا می تواند برای خرید ملک واقع در هر نقطه از اسپانیا استفاده شود، شش منطقه محبوب ترین بارسلونا، کوستا بلانکا، مادرید، جزایر بالئارس، کاستا دل سول و مورسیا است.خواص موجود در بارسلونا شامل ویلاها و آپارتمان ها است. در حالی که قیمت این ویژگیها بیشتر از سایر نقاط آن است، بارسلونا با توجه به نزدیک بودن آن به تمام شهرهای بزرگ اروپا (که در عرض یک ساعت یا دو ساعت پرواز هستند) محبوبیت زیادی دارد.کوئنت بلانکا منطقه ای زیبا از اسپانیا است که دارای بهترین مدارس بین المللی کشور است که در برنامه درسی بریتانیا انجام می شود. علاوه بر این، کاستور بلانکا از فرودگاه های آلیکانته و والنسیا فاصله دارد و با کشتی های نزدیک به جزایر ماریکا و ایبیزا فاصله دارد.به عنوان پایتخت اسپانیا، تقریبا باید اعلام شود که مادرید فرصت های ایده آل برای خرید ملک و سرمایه گذاری در اسپانیا را ارائه می دهد. فرهنگ غنی مادرید، سالانه صدها هزار مسافر را جذب می کند و یک پایگاه عالی برای بیشتر سفرهای اروپایی را فراهم می کند، به خصوص با توجه به اینکه ویزای طلایی اسپانیا برای اقامت در ملت نیست.

برای آگاهی بیشتر از شرایط اخذ اقامت اروپا با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ