00989129158913

مشاغل پر درامد در لهستان و کسب اقامت اروپا

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

مشاغل پر درامد در لهستان و کسب اقامت اروپا

تنوع مشاغل پر درامد در کشور لهستان بسیار زیاد است و به همین دلیل بسیاری از همین راه اقدام به کسب اقامت اروپا میکنند. داشتن دانش کافی در این زمینه میتواند به پیشرفت در این زمینه بسیار کمک کند. در این مقابه قصد داریم تعدادی از این مشاغل پر درامد در لهستان اشاره کنیم.

4 مورد از مشاغل پر درامد در لهستان

  • غذا: یکی ار مهمترین موارد از مشاغل پر درامد در لهستان صنعت غذا می باشد. مردم لهستان علاقه بسیاری به صرف زمان خود در رستوران ها و حتی غذاخوری های خیابانی دارند. بسیاری از افراد با راه اندازی یک رستوران و یا گاها یک ماشین غذاخوری خیابانی به سوددهی خوبی در کارشان میرسند و درنهایت موفق به کسب اقامت اروپا می شوند.
  • برنامه نویسی: مانند کشور آلمان، برنامه نویسی نیز یکی از مشاغل پر درامد در لهستان به حساب میاید. بازار این شغل در لهستان به شدت پر رونق است و کسب اقامت اروپا از طریق ثبت یک شرکت برنامه نویسی گزینه بسیار مناسبی می باشد.
  • فروشگاه های آنلاین: لهستانی ها تمایل بسیاری به خرید آنلاین دارند. راه اندازی یک فروشگاه آنلاین به دلیل کم هزینه بودن و سود دهی بالا، جزو مشاغل پر درامد در لهستان می باشد. بنابراین با داشتن دانش کافی در زمینه کالایی که قصد فروش آن را از طریق وبسایت خود در لهستان دارید، میتوانید به راحتی به سوددهی مناسب بریسید و در نهایت موفق به کسب اقامت اروپا شوید.
  • پوشاک و مد: با اینکه آقایان در لهستان آنچنان به دنبال صنعت مد نیستند، خانم ها بیشتر از بسیاری از کشورهای دیگر در لهستان صنعت مد را دنبال میکنند. امروزه بسیاری از افراد از کشورهای آسیایی مانند تایلند، هند و بسیاری از کشورهای دیگر، به منظور کسب اقامت اروپا اقدام به راه اندازی یک کسب و کار در زمینه پوشاک در لهستان میکنند و گاها بسیار موفق می شوند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط اقامت اروپا   با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ