00989129158913

مجوز کار در اسپانیا و چگونگی اخذ اقامت اروپا

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

مجوز کار در اسپانیا و چگونگی اخذ اقامت اروپا

مورد مجوز کار در اسپانیا و چگونگی اخذ اقامت اروپا زمانی مطرح می شود که زمان و مراحل مورد نیاز آن به چه صورت است. به عبارتی مهم است که بدانیم چگونه و چه زمانی برای آنها درخواست شود؟ به منظور استخدام یک شهروند غیر اتحادیه اروپا، یک شرکت باید نشان دهد که نیازمند مهارت خاص برای موقعیتی است که از میان نامزدها از اتحادیه اروپا نمی توان آن شخص را یافت.

 

از سال 2006، شهروندان اتحادیه اروپا مجوز کار در اسپانیا را ندارند. این امکان برای خارجی ها وجود دارد که پس از آن که وارد کشور شدند به اداره استخدامی (Instituto Nacional de Empleo) مراجعه و ثبت نام کنند، که در این صورت پس از آن 90 روز برای یافتن شغل مورد نیاز خود فرصت دارند. اگر شغلی مورد نظر آنها نبود، باید دوباره ثبت نام کنند. هنگامی که فرد در شغل مد نظر خود استخدام شد، باید مجوز کار در اسپانیا را از کارفرمای خود برای درخواست اقامت در اسپانیا و همچنین اخذ اقامت اروپا درخواست کند.

 

از سوی دیگر، تمام شهروندان غیر اتحادیه اروپا نیازمند یک مجوز کار در اسپانیا و یک مجوز اقامت هستند که می تواند در همان زمان اعمال شود. نوع مجوز مورد نیاز بستگی به نوع کاری که انجام می دهید،‌ دارد.

انواع مجوز کار در اسپانیا و اخذ اقامت اروپا

موارد زیر مهمترین مجوز کار در اسپانیا هستند:

  • نوع A: برای شغل موقت و مدت ثابت؛ مانند ساخت و ساز، نصب و راه اندازی تجهیزات و غیره
  • نوع B: برای کسانی که پیشنهاد شغلی از یک شرکت برای فعالیت از پیش تعیین شده در یک مکان مشخص شده دارند. بعدها، شما می توانید درخواست مجوز کنید که به شما امکان انجام هر گونه فعالیت در هر کشوری (نوع C) را می دهد.
  • نوع T: برای کارکنانی که قراردادهای کوتاه مدت خدماتی مانند مشاوران را صادر می کنند، صادر می شود.
  • نوع D: برای کسانی که می خواهند کسب و کار خود را راه اندازی کنند که نیاز به مجوز اقامت هم دارند. در ابتدا برای انجام یک فعالیت خاص در یک منطقه مشخص از کشور صادر شده است. پس از تجدید، این اجازه می تواند به هر کسب و کار در هر بخش از کشور گسترش یابد.

برای توضیح دقیق تر از پرونده لازم برای کسب مجوز کار در اسپانیا و اخذ اقامت اروپا ، با سفارت یا کنسولگری اسپانیا در کشور خود تماس بگیرید. توصیه می شود به دنبال کمک از یک فرد حرفه ای و قانونی برای کمک در طول فرآیند درخواست باشید. همچنین لازم به ذکر است که روند تأیید می تواند هر 2 تا 6 ماه طول بکشد.

برای آگاهی بیشتر از شرایط اخذ اقامت اروپا  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »
ویزای نواوری انگلیس
اقامت اروپا
یلدا جان فدا

ویزای نوآوری انگلیس-Innovator Visa of England

ویزای نوآوری انگلیس برای بازرگانان باتجربه ای است که به دنبال ایجاد یک تجارت جدید در انگلستان هستند. در بیشتر موارد برای سرمایه گذاری در کسب و کار خود باید حداقل به 50000 پوند دسترسی داشته باشید.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ