00989129158913

قانون مهاجرت به اسپانیا و اخذ اقامت اروپا

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

قانون مهاجرت به اسپانیا و اخذ اقامت اروپا

در مطلب قبلی راجه به قانون مهاجرت به اسپانیا و اخذ اقامت اروپا صحبت کردیم و در این مطلب ادامه مقاله قبلی را برای شما عزیزان که قصد مهاجرت دارید، بیان میکنیم. قبل ازمهاجرت به اسپانیا و اخذ اقامت اروپا باید از قانون مهاجرت به اسپانیا آگاه شوید. این اطلاعات را میتوانید از طریق وبسایت و همچنین موسسه یورو اقامت کسب کنید.

ادامه قانون مهاجرت به اسپانیا و اخذ اقامت اروپا

3) انواع مالیات های اسپانیا

طبق قانون مهاجرت به اسپانیا و اخذ اقامت اروپا اگر شما در اسپانیا مشغول به کار هستید، باید مالیات بر درآمد را پرداخت کنید. برخی از انواع مالیات های دیگر نیز وجود دارد که باید از آن آگاه باشید:

  • عوارض جاده

اگر قصد دارید خودرو خود را به کشور وارد کنید، باید مالیات جاده ای را پرداخت کنید. این یک مالیات سالانه است که باید توسط صاحب خودرو در شورای شهر پرداخت شود. اطمینان حاصل کنید که شما با مالیات جاده خود به روز شوید، چرا که در غیر این صورت یک هزینه اضافی پرداخت میکنید بنابراین باید مالیات خود را به موقع پرداخت کنید. شورای شهر حتی می تواند مبلغی را که فرد رداخت نکرده است از حساب بانکی مالک برداشت کند.

  • مالیات بر املاک

اگر شما قصد خرید یک ملک را در اسپانیا دارید، باید مالیات های مربوط به آن را پرداخت کنید. اگر مالک یک ملک در اسپانیا هستید و در آن زندگی می کنید، شما مسئول پرداخت مالیات ملک محلی (Impuesto sobre Bienes Inmuebles) (IBI) هستید بسته به منطقه ای که در آن زندگی می کنید این مالیات اعمال می شود. مقدار مالیات شما پرداخت می شود به شرح زیر محاسبه می شود: مقدار اجاره ضرب در نرخ مالیات تعیین شده توسط دولت محلی بر اساس نرخ تعیین شده توسط شهرداری.

  • شماره امنیت اجتماعی

بر اساس قانون مهاجرت به اسپانیا و اخذ اقامت اروپا، اگر شما برای کار به اسپانیا سفر می کنید، باید شماره امنیت اجتماعی خود را بدست آورید (número de afiliación de la Seguridad Social). این شماره برای اهداف مالیاتی، بازنشستگی، روزهای بیمار و ترک مونث / پدر و مادر ضروری است. شما می توانید برای شماره امنیت اجتماعی خود در هر اداره امنیت اجتماعی) tesoreria de la seguridad social (ثبت کنید. شما می توانید نزدیکترین دفتر خود را در پیدا کنید و باید اسناد زیر را تهیه کنید:

  • گذرنامه یا یک شناسه معتبر دیگر با عکس

برای آگاهی بیشتر از شرایط اخذ اقامت اروپا  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ