00989129158913

سرمایه گذاری در چک و اخذ اقامت اروپا

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

سرمایه گذاری در چک و اخذ اقامت اروپا

سرمایه گذاری در چک یکی از راه های اخذ اقامت اروپا و کشور چک می باشد. اخذ اقامت یک کشور نیازمند اخذ ویزای آن کشور می باشد و اخذ ویزا نیز نیازمند سپری کردن یک سری راه های قانونی می باشد که یکی از راه های آن سرمایه گذاری است. سرمایه گذاری در چک یکی از راه های به نسبت ساده و سریع می باشد که افرادی که قصد مهاجرت دارند تمایل به اقدام از این طریق دارند. در این مقاله سعی می کنیم مختصری راجع به مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در چک و اخذ اقامت اروپا صحبت کنیم.

در این خصوص سوالاتی ذهن افرادی که قصد مهاجرت و سرمایه گذاری در چک را دارند به خود مشغول می کند. آیا از طریق سرمایه گذاری در چک می توان اقامت دائم گرفت؟ دریافت ویزای چک از طریق سرمایه گذاری امکان پذیر است؟

برای دریافت جواب این سوالات با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مزایای سرمایه گذاری در چک واخذ اقامت اروپا

کشور چک به دلیل عضویت در اتحادیه اروپا و حوزه شینگن برای کسانی که قصد مهاجرت دارند کشور مناسبی به نظر می رسد. همچنین کشور چک به دلیل داشتن نیروی ماهر و دستمزدهای بالا و تقریبا ثابت کشور مناسبی برای سرمایه گذاری می باشد. زیر ساخت های اقتصادی مناسب و دسترسی آسان برای تامین نیازهای روزمره و نیازهای کلی از نکات مثبت سرمایه گذاری در چک و اخذ اقامت اروپا محسوب می شود. از نظر هزینه های زندگی کشور چک یکی از کشورهای به نسبت ارزان و مقرون به صرفه به حساب می آید و با توجه به زندگی هر شخصی متفاوت است. قیمت املاک و مستغلات در کشور چک به نسبت دیگر کشورهای حوزه اتحادیه اروپا متفاوت است و این نکته افراد را برای سرمایه گذاری در چک جذب می کند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط  اخذ اقامت اروپا   با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »
ویزای نواوری انگلیس
اقامت اروپا
یلدا جان فدا

ویزای نوآوری انگلیس-Innovator Visa of England

ویزای نوآوری انگلیس برای بازرگانان باتجربه ای است که به دنبال ایجاد یک تجارت جدید در انگلستان هستند. در بیشتر موارد برای سرمایه گذاری در کسب و کار خود باید حداقل به 50000 پوند دسترسی داشته باشید.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ