00989129158913

سبک زندگی در لیتوانی و اخذ اقامت لیتوانی

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

سبک زندگی در لیتوانی و اخذ اقامت لیتوانی

داشتن اطلاعاتی راجع به سبک زندگی در لیتوانی جهت اخذ اقامت لیتوانی امری بسیار مهم است. کسب اطلاعات در مورد هر کشوری برای مهاجرت و انتخاب آن کشور به عنوان کشور دوم یکی از موارد ضروری است که باید رعایت و به آن دقت شود. سبک زندگی در لیتوانی تفاوت زیادی با کشورهای دیگر حوزه اتحادیه اروپا ندارد. اخذ اقامت لیتوانی با دانستن اطلاعاتی در این زمینه ها مهاجرت را برای هم وطنان ما آسان تر می کند چرا که فرهنگ و سبک زندگی در لیتوانی شباهت زیادی به سبک زندگی در ایران دارد.

چگونگی سبک زندگی در لیتوانی

سبک زندگی در لیتوانی شامل موارد زیادی می شود که در ذیل به برخی از آن ها اشاره می کنیم.

  • سینما و تئاتر: تمایل بیشتر مردم در لیتوانی به سمت تئاتر و نمایش های محلی است. سینما از محبوبیت بالایی در لیتوانی برخوردار نیست و بیشتر مردم تمایل به تماشای نمایش ها از نزدیک دارند. همچنین در لیتوانی از اینترنت به عنوان موردی برای مطالعه استفاده می شود و جوانان را به خواندن تاریخ لیتوانی از طریق اینترنت و همچنین تاریخ کلاسیک آن تشویق می کنند.
  • موسیقی: موسیقی در لیتوانی به بخش های پاپ، محلی، آلترنیتیو و کلاسیک تقسیم شده است. سه گروه اول، گروه موسیقی محلی و پر طرفدار لیتوانی هستند، اما موسیقی انگلیسی و روسی نیز بسیار محبوب هستند و همین موضوع یکی از دلایل محبوبیت اخذ اقامت لیتوانی حتی توسط روس ها می باشد.
  • ورزش: سبک زندگی در لیتوانی همانند دیگر کشورهاست و تفاوت زیادی با دیگر کشورها ندارد. چونانکه که مردم در لیتوانی تمایل به دیدن ورزش های گروهی و انفرادی دارند و عشق زیادی به تشویق تیم ها و ورزشکاران کشور خود دارند. مردان در لیتوانی تمایل بیشتری به ورزش دارند و زنان رویدادهای مهم را دنبال می کنند.
  • صنعت مد: سبک زندگی در لیتوانی در زمینه صنعت مد و لباس برگرفته از اروپای غربی است. به همین دلیل مردم عموما تمایل به پیروی از صنعت مد در اروپای غربی هستند. در این میان زنان به نسبت مردان بیشتر تابع مد هستند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط  اخذ اقامت لیتوانی  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

 

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ