00989129158913

سبک زندگی در لهستان و کسب اقامت اروپا

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

سبک زندگی در لهستان و کسب اقامت اروپا

در مقاله قبل به بررسی سبک زندگی در لهستان که یکی از مهمترین دلایل در انتخاب این کسور این شور برای کسب اقامت اروپا می باشد پرداختیم. با این به دلیل اینکه سبک زندگی در این کشور بسیار مطلوب می باشد، به نوشتن یک متن اکتفا نکردیم. در این مقاله به ادامه بررسی سبک زندگی در لهستان میپردازیم.

مواردی دیگر از سبک زندگی در لهستان

  • نظم: یکی از مهم ترین فاکتورها در سبک زندگی در لهستان نظم آن می باشد. لهستانی ها به شدت منظم هستند و این موضوع را میتوان در سبک رانندگی آنها نیز به وضوح مشاهده کرد. از تعیین وقت ملاقات گرفته تا حتی تعیین زمان برای خوش گذرانی بسیار منظم می باشد. نظم یکی از مهمترین فاکتورها در لهستان می باشد که آن را به یکی از بهترین گزینه ها برای کسب اقامت اروپا کرده است.
  • اوقات فراقت: لهستانی ها بسیار به اوقات فراقت خود اهمیت میدهند. سبک زندگی در لهستان به گونه ای است که داشتن زمان فراقت کافی از مهمترین فاکتورها برای افزایش کیفیت و بازدهی کاری برای آنها می باشد.
  • صداقت: لهستانی ها به شدت راستگو هستند. بسیاری از ملت ها این نوع راستگویی در سبک زندگی در لهستان را به نوعی استباه میدانند، بسیاری دیگر به همین دلیل لهستان را کشوری بسیار مناسب برای گسترش دادن رویا های خود و کسب اقامت اروپا میدانند.
  • مطالعه: لهستانی ها به شدت به مطالعه علاقه دارند. این نوع سبک زندگی در لهستان به طور چشمگیری جامعه این کسور را گسترش داده است. این حد از علاقه به کتابخوانی و مطالعه به حدی است که میتوان افرادی را در حال مطالعه در تمامی مکان های عمومی این کشور مانند مترو، ایستگاه های اتوبوس و کافه ها دید. به همین دلیل این کشور از سطح فرهنگی بسیار بالایی برخوردار است و آن را به یکی از بهترین گزینه ها برای کسب اقامت اروپا تبدیل کرده است.

برای آگاهی بیشتر از شرایط اقامت اروپا با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ