00989129158913

 زندگی در بلاروس و کسب اقامت اروپا

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

 زندگی در بلاروس و کسب اقامت اروپا

زندگی در بلاروس یا هر کشور دیگری که منتهی به کسب اقامت اروپا میشود، طبعا با باقی دنیا متفاوت است. بلاروس کشوری است در اروپای شرقی و با جمعیت 9.6 میلیون نفر. پایتخت این کشور مینسک می باشد و این کشور به لحاظ هنر و معماری بسیار غنی می باشد. در این مقاله قصد داریم با زندگی در بلاروس که میتواند منجر به کسب اقامت اروپا شود به صورت خلاصه توضیح دهیم.

 

زندگی در بلاروس و کسب اقامت اروپا

زندگی در یک کشور اروپایی جنبه های مختلفی دارد. از آنجا که این جنبه ها بسیار می باشند، در این مقاله به بررسی مهم ترین موارد از زندگی در بلاروس که آن را تبدیل به یک انتخاب مناسب برای کسب اقامت اروپا میکند خواهیم پرداخت.

  • مردم: فرهنگ و رفتار مردم با خارجی ها بسیار مناسب میباشد و به همین دلیل زندگی در بلاروس برای یک خارجی میتواند بسیار راحت باشد. مردم این کشور از فرهنگ بالایی برخوردارند و همزیستی بسیار مناسبی دارند.
  • وضعیت کار: برخی از مشاغل در بلاروس دارای حقوق بسیار بالایی می باشند. همین امر باعث شده است بسیاری از افراد از آسیا برای کار به بلاروس بیایند و در نهایت موفق به کسب اقامت اروپا شوند. به طور مثال شغلی مثل برنامه نویسی در این کشور از حقوق بسیار بالایی برخوردار است.
  • هزینه زندگی: زندگی در بلاروس به نسبت بسیاری از کشورها بسیار ارزانتر می باشد. به طورمیانگین زندگی در بلاروس ماهیانه 400 دلار برای یک فرد تنها هزینه دارد که این رقم از بسیاری از کشورهای دیگر کمتر است. همین گزینه کسب اقامت اروپا از طریق این کشور را به یکی از گزینه های بسیار مناسب کرده است.
  • امنیت: زندگی در بلاروس به دلیل امنیت بالا بسیار لذت بخش است. این کشور از امنیت بالایی برخوردار می باشد و نرخ جرم و جنایت در آن بسیار پایین می باشد.

برای آگاهی بیشتر از شرایط  کسب اقامت اروپا  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ