00989129158913

روش‌های اخذ اقامت اروپا و زندگی در آلمان (1)

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

 

ممکن است هر فردی دلایل خاص خود را برای مهاجرت داشته باشد و بخواهد اقامت اروپا را دریافت و در کشورهای اروپایی از جمله آلمان زندگی کند. موسسه یورو اقامت تجربه خوبی در این زمینه دارد و اقامت اروپا را برای افراد زیادی دریافت کرده است. این موسسه هفت راه گوناگون برای اخذ اقامت آلمان دارد که بر اساس شرایط متقاضیان یک راه برای آنها انتخاب می‌کند. در این مطالب قصد داریم به دو مورد از روش‌های اخذ اقامت آلمان اشاره کنیم. با ما همراه باشید.

روش‌های اخذ اقامت آلمان

به صورت کلی هفت روش برای اخذ اقامت کشور آلمان وجود دارد که در زیر به آنها اشاره شده است:

 • اخذ اقامت از طریق تحصیل
 • اخذ اقامت از طریق کار
 • اخذ اقامت از طریق خوگیری
 • اخذ اقامت از طریق ازدواج
 • اخذ اقامت از طریق تولد
 • اخذ اقامت از طریق پناهندگی
 • اخذ اقامت از طریق اشتغال‌زایی

در این مطلب قصد داریم به مباحث تحصیل و کار بپردازیم. برای اطلاع از موارد بعدی می‌توانید به «روش‌های اخذ اقامت اروپا و زندگی در آلمان (2)» و «روش‌های اخذ اقامت اروپا و زندگی در آلمان (3)» مراجعه کنید.

اقامت در کشور آلمان از طریق تحصیل

یکی از رایج‌ترین روش‌ها برای اخذ اقامت کشور آلمان تحصیل در این کشور است این نوع اقامت در کشورهای زیاد برقرار است. دانشجویان در سراسر دنیا مورد احترام هستند و امکان ارائه اقامت کشور محل تحصیل به آنها وجود دارد.

در صورتی که میزان تسلط فردی به زبان آلمانی بیش از حد متوسط باشد، می‌تواند میزان انتظار خود برای اخذ اقامت کشور آلمان به صورت دائم را کاهش دهد. فارغ ‌التحصیلان دانشگاه‌های آلمان می‌توانند برای شغل درخواست دهند و پس از اینکه توانستند درآمد کسب کنند. پس از اثبات اینکه می‌توانند امرار معاش کنند، توانایی اخذ اقامت اروپا و زندگی در آلمان را خواهند داشت.

دانشجویان و اساتید برجسته دانشگاهی با سوابق برجسته هم توانایی اخذ اقامت آلمان را دارند. در صورتی که مهارت خاصی داشته باشید و آن را در کشور آلمان آموخته باشید، می‌توانید پس از گذراندن مراحل اداری اقامت کشور آلمان را دریافت نمایید.

رسیدن به اقامت اروپا و زندگی در آلمان از طریق کار

کار و فعالیت اقتصادی در کشورهای اروپایی به ویژه آلمان بسیار پسندیده و شایسته است. کشور آلمان هم علاقه زیادی به جذب و استخدام متخصصان حوزه‌های مختلف دارد. البته شرایط زیر برای گرفتن اقامت از طریق کار الزامی است:

 • افراد باید توانایی مکالمه به زبان آلمانی را داشته باشند تا بتوانند اهداف خود را به جلو ببرند
 • وجود پیشنهاد شغلی و قرارداد کاری برای اخذ اقامت
 • درصورتی که کارت آبی اتحادیه اروپا داشته باشید، لازم است 33 ماه کار کنید تا بتوانید اقامت بگیرید
 • در صورتی که مدرک سطح B1 زبان آلمانی دارید هم پس 21 ماه موفق به اخذ اقامت می‌شوید

اقامت اروپا از طریق مرکزی معتبر

اگر می‌خواهید امور اقامت خود را از طریق مرکزی معتبر انجام دهید و خاطری آسوده می‌خواهید، همه چیز را به ما بسپارید. ما برای اخذ اقامت کشور آلمان و سایر کشورهای اروپایی در کنارتان خواهیم بود.

 

برای آگاهی بیشتر از شرایط اقامت آلمان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

شماره واتساپ : 09129158913

 

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ