00989129158913

روش‌های اخذ اقامت اروپا و زندگی در آلمان (3)

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

در مقالات «روش‌های اخذ اقامت اروپا و زندگی در آلمان (1)» و « روش‌های اخذ اقامت اروپا و زندگی در آلمان (2)» به چهار مورد از روش‌های اخذ اقامت آلمان اشاره کردیم. در این مطلب قصد داریم آخرین روش‌های اخذ اقامت اروپا و زندگی در آلمان را بیان کنیم. این روش‌ها عبارت است از:

  • اخذ اقامت از طریق تولد
  • اخذ اقامت از طریق پناهندگی
  • اخذ اقامت از طریق اشتغال‌زایی

اخذ اقامت آلمان از طریق تولد

در زمینه تولد دو قانون رایج تحت عنوان «خاک» و «خون» وجود دارد. در قانون خاک فرد در هر کشوری به دنیا آید می‌تواند اقامت آن را بگیرد و قانون خون میگوید حتما یکی از والدین باید شهروند کشوری باشد تا فرزند بتواند اقامت آن کشور را بگیرد. کشور آلمان قاعده خون را پذیرفته است ولی قانون خاک را قبول ندارد.

اخذ اقامت آلمان از طریق پناهندگی

در صورتی که مقیم آلمان باشید یا در کشور خود مشکلی از نظر سیاسی و امنیتی داشته باشید می‌توانید با اقامت در کشور آلمان کمتر از 8 ساعت تابعیت آلمان را بگیرید. پناهندگان تخفیف دارند و با 6 سال اقامت مستمر پناهنده می‌شوند.

روش اخذ اقامت اروپااز طریق پناهندگی یکی از روش‌های رایج است و هر روز افراد گوناگونی برای ارائه درخواست مبنی براقامت اروپا و زندگی در کشورهای اروپایی از طریق پناهندگی اقدام می‌کنند.

اخذ اقامت آلمان از طریق اشتغال‌زایی

اگر بخواهید کسب وکاری در آلمان راه‌اندازی کنید، باید ابتدا ساکن 25000 یورو سرمایه‌گذاری کنید. باید با مدارک کتبی اثبات کنید که دارای سرمایه شخصی و وام بانکی هستید و منابع مالی فعلی شما می‌تواند پاسخگوی یک سال مخارج شرکت و حقوق کارکنان خواهد بود. باید منابع مالی شما به صورتی باشد که بتوانید بقای کسب وکار خود را در سال نخست شروع کار تضمین کنید.

در صورتی که بتوانید کسب وکاری راه‌اندازی کنید که به اقتصاد آلمان یا اروپا کمک کند، به راحتی می‌توانید اقامت اروپا را دریافت کنید و در این کشور زندگی کنید.

در صورتی که کسب وکار دوام و استحکام لازم را داشته باشید می‌توانید پس از گذشت پنج سال اقامت کشور آلمان را به صورت دائم دریافت نمایید.

اخذ اقامت اروپا در کنار هم

مشاوران و متخصصان یورو اقامت همواره آماده خدمت‌رسانی به شما هستند در صورتی که می‌خواهید اقامت کشور آلمان را دریافت کنید، کافی است با شماره‌هایی که در سایت قرار داده‌ایم تماس بگیرید و با مشاوران، مشورت کنید. مشاوران ما می‌توانند اقامت کشورهای اروپایی را بنا به شرایطی که دارید برای شما بگیرند. کافی است به ما اعتماد کنید. راه‌های مختلفی برای گرفتن اقامت یک کشور وجود دارد و ما در تمامی حوزه‌ها تبحر کافی را داریم.

 

برای آگاهی بیشتر از شرایط اقامت آلمان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

شماره واتساپ : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ