Batis AI محصول شرکت باتیس برای طراحی نقشه مهاجرت سرمایه گذاری رایگان با استفاده از هوش مصنوعی...

روش‌های اخذ اقامت اروپا و زندگی در آلمان (2)

در مقاله «روش‌های اخذ اقامت اروپا و زندگی در آلمان (1)» به دو مورد از روش‌هایی که برای اخذ اقامت آلمان وجود دارد، اشاره شد. اگر بتوانید بر اساس این دو روش اقامت اروپا را دریافت کنید می‌توانید با مراجعه به مرکز یورو اقامت درخواست خود را به همراه مدارک لازم ارائه دهید. در صورتی که نتوانید نیازی به نگرانی نیست؛ زیرا هنوز پنج روش دیگر هم برای اخذ اقامت آلمان وجود دارد. در این مطلب قصد داریم به دو روش دیگر اشاره کنیم که عبارتند از:

  • اخذ اقامت از طریق خوگیری
  • اخذ اقامت از طریق ازدواج

اخذ اقامت آلمان از طریق خوگیری

یکی از راه‌های دیگر برای اخذ اقامت اروپا و زندگی در آلمان، مسئله خوگیری است. برای گرفتن اقامت از این طریق یک سری شرایط الزامی است. این شرایط عبارت است از:

  • فرد قبل از سن 21، به مدت هشت سال در آلمان زندگی کرده باشد
  • شخص باید حداقل به مدت 6 سال در مدارس آلمان تحصیل کرده باشد
  • فرد از یکی از مدارس آلمان فارغ التحصیل شده باشد
  • پدر و مادر فرد اقامت دائم آلمان را داشته باشند یا حداقل 8 سال در این کشور زندگی کرده باشند

خوگیری همان طور که از نامش مشخص است. سازگاری با فرهنگ و آداب و رسوم یک کشور است. به عبارت دیگر وقتی شخصی با عادات و مشخصات اخلاقی مردم کشوری سازگار شود، اصطلاحا گویند وی با مردم آن کشور خو گرفته است. خوگرفتن بیشتر در کودکی صورت می‌گیرد و به همین خاطر اگر به شرایط نگاهی بیندازید، به وضوح می‌بینید که شخص باید قبل از 21 سالگی در این کشور زندگی کرده باشد، تا بتواند اقامت اروپا را از طریق خوگیری دریافت و در این کشور زندگی کند.

اخذ اقامت آلمان از طریق ازدواج

یکی از متداول‌ترین روش‌ها برای اخذ اقامت اروپا و زندگی در کشورهای قاره سبز ازدواج و ایجاد روابط سببی است. در صورتی که فردی خارجی، همسر آلمانی می‌گیرد می‌تواند به دو شرط اقامت کشور آلمان را دریافت کند. این دو شرط عبارت است از:

  • باید پس از سه سال از ازدواج برای اقامت کشور آلمان اقدام کند. و از این سه سال، دوسال با همسر خود زندگی کند
  • باید به زبان آلمانی مسلط باشد.

در صورتی که پس از تشکیل پرونده و درخواست اقامت از طریق ازدواج شرایط بررسی شود و با موارد مذکور مطابقت داشته باشد، شخص می‌تواند اقامت کشور مذکور را دریافت نماید.

اخذ اقامت اروپا از روش‌های گوناگون

روش‌های متعددی برای گرفتن اقامت کشورهای اروپایی وجود دارد. یورو اقامت با برخورداری از کارشناسان متخصص و مجرب می‌تواند از روش‌های گوناگون شما را به هدفتان برساند. کافی است به ما اعتماد کنید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط اقامت آلمان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

شماره واتساپ : 09129158913

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ