00989129158913

روش‌های اخذ اقامت اروپا و زندگی در آلمان (2)

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

در مقاله «روش‌های اخذ اقامت اروپا و زندگی در آلمان (1)» به دو مورد از روش‌هایی که برای اخذ اقامت آلمان وجود دارد، اشاره شد. اگر بتوانید بر اساس این دو روش اقامت اروپا را دریافت کنید می‌توانید با مراجعه به مرکز یورو اقامت درخواست خود را به همراه مدارک لازم ارائه دهید. در صورتی که نتوانید نیازی به نگرانی نیست؛ زیرا هنوز پنج روش دیگر هم برای اخذ اقامت آلمان وجود دارد. در این مطلب قصد داریم به دو روش دیگر اشاره کنیم که عبارتند از:

  • اخذ اقامت از طریق خوگیری
  • اخذ اقامت از طریق ازدواج

اخذ اقامت آلمان از طریق خوگیری

یکی از راه‌های دیگر برای اخذ اقامت اروپا و زندگی در آلمان، مسئله خوگیری است. برای گرفتن اقامت از این طریق یک سری شرایط الزامی است. این شرایط عبارت است از:

  • فرد قبل از سن 21، به مدت هشت سال در آلمان زندگی کرده باشد
  • شخص باید حداقل به مدت 6 سال در مدارس آلمان تحصیل کرده باشد
  • فرد از یکی از مدارس آلمان فارغ التحصیل شده باشد
  • پدر و مادر فرد اقامت دائم آلمان را داشته باشند یا حداقل 8 سال در این کشور زندگی کرده باشند

خوگیری همان طور که از نامش مشخص است. سازگاری با فرهنگ و آداب و رسوم یک کشور است. به عبارت دیگر وقتی شخصی با عادات و مشخصات اخلاقی مردم کشوری سازگار شود، اصطلاحا گویند وی با مردم آن کشور خو گرفته است. خوگرفتن بیشتر در کودکی صورت می‌گیرد و به همین خاطر اگر به شرایط نگاهی بیندازید، به وضوح می‌بینید که شخص باید قبل از 21 سالگی در این کشور زندگی کرده باشد، تا بتواند اقامت اروپا را از طریق خوگیری دریافت و در این کشور زندگی کند.

اخذ اقامت آلمان از طریق ازدواج

یکی از متداول‌ترین روش‌ها برای اخذ اقامت اروپا و زندگی در کشورهای قاره سبز ازدواج و ایجاد روابط سببی است. در صورتی که فردی خارجی، همسر آلمانی می‌گیرد می‌تواند به دو شرط اقامت کشور آلمان را دریافت کند. این دو شرط عبارت است از:

  • باید پس از سه سال از ازدواج برای اقامت کشور آلمان اقدام کند. و از این سه سال، دوسال با همسر خود زندگی کند
  • باید به زبان آلمانی مسلط باشد.

در صورتی که پس از تشکیل پرونده و درخواست اقامت از طریق ازدواج شرایط بررسی شود و با موارد مذکور مطابقت داشته باشد، شخص می‌تواند اقامت کشور مذکور را دریافت نماید.

اخذ اقامت اروپا از روش‌های گوناگون

روش‌های متعددی برای گرفتن اقامت کشورهای اروپایی وجود دارد. یورو اقامت با برخورداری از کارشناسان متخصص و مجرب می‌تواند از روش‌های گوناگون شما را به هدفتان برساند. کافی است به ما اعتماد کنید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط اقامت آلمان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

شماره واتساپ : 09129158913

 

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ