00989129158913

خدمات بهداشت عمومی در لهستان

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

خدمات بهداشت عمومی در لهستان

برای اخذ اقامت اروپا و کشور لهستان کسب اطلاعاتی راجع به خدمات بهداشت عمومی در لهستان امری واجب و ضروری است. برای کسب اطلاعات و آگاهی بیشتر در این خصوص ما برای شما عزیزان در این مقاله و مقالات مکمل بعدی در خصوص خدمات بهداشت عمومی در لهستان و اقدام به اخذ اقامت اروپا از طریق آن توضیحات مختصری می دهیم.

قوانین خدمات بهداشت عمومی در لهستان

در ابتدا باید عنوان کنیم که برای دریافت خدمات بهداشت عمومی در لهستان باید بیمه باشید. با داشتن بیمه شما می توانید از تمامی خدمات بهداشت عمومی در لهستان بدون نگرانی برای پرداخت هزینه گزاف استفاده کنید. در تمامی کشورهای عضو اتحادیه اروپا این قانون وجود دارد اما در یک سری از کشورها تفاوت هایی وجود دارد. برای اخذ اقامت اروپا و کشور مورد نظر باید این قوانین را مد نظر قرار داد و بر اساس آن برای اقامت و مهاجرت اقدام کرد.

  • قانون 1: در این قانون این نکته مورد توجه است که برای دریافت خدمات بهداشت عمومی در لهستان شما در ابتدا باید به پزشک خانواده خود مراجعه کنید. در لهستان افراد باید یک پزشک را به عنوان پزشک خانواده داشته باشند و یا از طریق یک معرف به یک پزشک مراجعه کنند. در این صورت برای اخذ خدمات بهداشت عمومی در لهستان باید به کیلینیک دکتر خود بروید و برای بیمه هم دادن ID شما به منشی کلینیک کافی است.
  • قانون 2: این قانون شامل کسانی است در اثر اتفاق غیر مترقبه دچار سانحه شده اند. مانند: خونریزی، شکستگی استخوان و امثال این ها. باید در این صورت برای دریافت خدمات بهداشت عمومی در لهستان با شماره 999 تماس بگیرید و درخواست اورژانس بکنید. در این صورت نیز برای ارائه بیمه خود، دادن ID خود به پرسنل بیمارستان یا اورژانس کافی است.

نکته مهم در دریافت خدمات بهداشت عمومی در لهستان

احتمالا مانند بسیاری از خارجی ها در لهستان، ممکن است برای مراجعه به پزشک بخاطر زبان نگران باشند. برای این موضوع هم نگزانی لازم نیست چرا که دو راه حل برای این مشکل وجود دارد. شما می توانید با یک فرد لهستانی به دکتر مراجعه کنید که در صورت لزوم برای شما ترجمه می کند یا اینکه قبل از ثبت نام مطمئن شوید که دکتر خانوادگی شما انگلیسی صحبت می کند.

برای اخذ اقامت اروپا تمامی نکات مربوط به سیستم های سلامتی و بهداشتی کشور مورد نظر باید بررسی شود. چرا که انتخاب کشور بر اساس معیارهای متفاوت و کسل اطلاعات راجع به آن ها باعث می شود افراد با آگاهی برای اخذ اقامت اروپا اقدام نمایند و زندگی موفق تری داشته باشند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط  اخذ اقامت اروپا   با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »
ویزای نواوری انگلیس
اقامت اروپا
یلدا جان فدا

ویزای نوآوری انگلیس-Innovator Visa of England

ویزای نوآوری انگلیس برای بازرگانان باتجربه ای است که به دنبال ایجاد یک تجارت جدید در انگلستان هستند. در بیشتر موارد برای سرمایه گذاری در کسب و کار خود باید حداقل به 50000 پوند دسترسی داشته باشید.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ