00989129158913

جمعیت لهستان و اخذ اقامت اروپا

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

جمعیت لهستان و اخذ اقامت اروپا

جمعیت لهستان و هر کشوری که برای مهاجرت و اخذ اقامت اروپا انتخاب می شود یکی از مواردی که باید مد نظر قرار داد. جمعیت لهستان بر اساس آخرین برآورد سازمان ملل 38.0997.3369 است. جمعیت لهستان برابر %0.5 از کل جمعیت جهان است. در لیست جمعیت شناسی کشورهای اتحادیه اروپا لهستان در ردیف 37 قرار دارد. سن متوسط در لهستان 40 سال است و این سن به نسبت دیگر کشورها پیر به حساب می آید. بنابراین جمعیت لهستان یک نکته مثبت برای اخذ اقامت اروپا به شمار می رود.

نکاتی در خصوص جمعیت لهستان و اخذ اقامت اروپا

بر خلاف بسیاری از کشورهای دیگر در سایر نقاط جهان، جمعیت لهستان در حال افزایش نیست. این میزان رشد منفی تا سال 2007 به میزان 0.05٪ بود. این به این معنی است که جمعیت به جای افزایش، هر سال کاهش می یابد. پس از سال 2007، نرخ رشد متغیر بود و جمعیت آن کمی افزایش یافت، اما به صورت کلی، هنوز هم کاهش می یابد. حتی امروزه، نرخ رشد در مقایسه با سایر کشورهای دیگر بسیار کمتر است. با توجه به برآوردهای سال 2012، نرخ رشد تنها 1.19٪ امروز است. این نکته را می توان نکته مثبتی برای اخذ اقامت اروپا در نظر گرفت.

تاریخچه جمعیت لهستان

جمعیت جمهوری لهستان تنها 1 میلیون نفر در حدود سال 1000 بود. این رقم در سال 1370 دو برابر شد. این کشور نسبت به بقیه کشورهای اروپای غربی لقب مرگ سیاه گرفت، به همین دلیل است که جمعیت آن به اندازه کافی سقوط نکردند و همچنان افزایش پیدا می کنند. تا سال 1490، جمعیت لهستان به حدود 8 میلیون نفر افزایش یافته است. شهرنشینی در کشور به دلیل مهاجرت بی شماری، جمعیت بیشتری را افزایش داد.

امید به زندگی و جمعیت لهستان

نرخ رشد نیز تا سال 2007 منفی بود، اما اخیرا آمار تغییر کرده است. نرخ رشد در حال حاضر 1.19٪ است که بر اساس پیش بینی محاسبه شده در سال 2012 است. نرخ تولد در سال 2012 به 9.96 بر 1000 نفر تخمین زده شد. میزان مرگ و میر به ازای هر 1000 نفر 9. 24 است که هنوز هم بسیار نزدیک به نرخ تولد است. نرخ باروری از سال 2008 کاهش یافته است، که در آن زمان 1.39 کودک متولد شده در هر زن بوده است و اکنون به 1.31 کودک متولد شده در هر زن رسیده است.

 

برای آگاهی بیشتر از شرایط  اخذ اقامت اروپا   با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »
ویزای نواوری انگلیس
اقامت اروپا
یلدا جان فدا

ویزای نوآوری انگلیس-Innovator Visa of England

ویزای نوآوری انگلیس برای بازرگانان باتجربه ای است که به دنبال ایجاد یک تجارت جدید در انگلستان هستند. در بیشتر موارد برای سرمایه گذاری در کسب و کار خود باید حداقل به 50000 پوند دسترسی داشته باشید.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ