00989129158913

توضیحات یکی از دوستان از اخذ اقامت اروپا و زندگی در لهستان

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

تاکنون مراجعان زیادی برای اخذ اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت به یورواقامت شده است که هر کدام با هدف و روش خاصی اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت را دریافت کردند و راهی این قاره شدند. یکی از دوستان ما در مورد خاطرات خود از اقامت لهستان می‌گفت. در این مطلب تمایل داریم که در این زمینه صحبت کنیم.

اخذ اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت و ورود به ورشو

از زمانی که به یورواقامت مراجعه کردم، در ذهنم این بود که در کوتاه‌ترین زمان ممکن اقامت لهستان را بگیرم و به لهستان بروم. خوشبختانه در سریع‌ترین زمان ممکن این اتفاق افتاد و از زمانی که وارد لهستان شدم می‌دانستم که می‌توانم از روابط خوب در این کشور استفاده کنم و چند دولت خوب و صمیمی پیدا کنم تا هم بتوانم با زبان این کشور آشنا شوم و هم در صورت وجود مشکل از آنها کمک بگیرم. تجربیات این افراد مسلما مفید و موثر واقع می‌شد و کمک زیادی به رشد و پیشرفت من می‌کرد.

اقامت لهستان و بهره‌مندی از اقتصاد این کشور

یکی از مزایای این کشور برای افراد خارجی وجود کار فراوان است وی می‌گفت: «من پس از مدتی کوتاه موفق شدم که به کمک یورواقامت در زمینه دلخواه خودم مشغول به کار شوم و درآمد خوبی داشته باشم. اقامت لهستان برای من جاذبه‌های زیادی داشت. در کنار تفریح در این کشور توانستم از نظر مالی هم پیشرفت کنم.

اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت و امکان سفر به تمامی کشورهای این قاره

یکی از مزایایی که اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت برای افراد به وجود می‌آورد، امکان مسافرت آسان به تمامی کشورهای عضو این قاره است. اتحادیه اروپا با برخورداری از کشورهای به‌روز و پیشرفته امکان رشد و پیشرفت را برای تمامی مهاجران فراهم می‌کند. در صورتی که بتوانید اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت از طریق ثبت شرکت را بگیرید می‌توانید مراحل اقامت در هر یک از کشورهای این قاره از جمله لهستان را طی کنید.

فناوری چشم‌گیر لهستان در تمامی زمینه‌ها

یکی از زمینه‌هایی که لهستان در آن رشد خوبی داشته و با تمام جهان همراه شده است، فناوری است. در این کشور به‌روزترین فناوری‌های دنیا دیده می‌شود. در صورتی که در کسب وکار خود نیاز به ابزاری به‌روز و جدید داشته باشید، به راحتی می‌توانید از بازارهای این کشور تامین نمایید. این فناوری می‌تواند در زمینه امنیت، افزایش سرعت فرآیندهای کاری و… مورد استفاده قرار گیرد.

معماری زیبای ساختمان‌های لهستان

یکی از خصوصیاتی که دوستمان برای لهستان ذکر کرد، زیبایی معماری ساختمان‌های این کشور است. لهستان به عنوان یکی از بهترین و پیشروترین کشورها در زمینه عمران و معماری شناخته می‌شود و مهندسان زیادی هم در همین حوزه در این کشور فعالیت دارند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط اقامت لهستان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »
ویزای نواوری انگلیس
اقامت اروپا
یلدا جان فدا

ویزای نوآوری انگلیس-Innovator Visa of England

ویزای نوآوری انگلیس برای بازرگانان باتجربه ای است که به دنبال ایجاد یک تجارت جدید در انگلستان هستند. در بیشتر موارد برای سرمایه گذاری در کسب و کار خود باید حداقل به 50000 پوند دسترسی داشته باشید.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ