00989129158913 واتساپ 0019292245042

بازار کار در صربستان و کسب اقامت اروپا

اکتبر 16, 2018 - یلدا جانفدا

No Comments

بازار کار در صربستان و کسب اقامت اروپا

بازار کار در صربستان بسیار پر رونق می باشد. با توجه به پیشرفت اقتصادی این کشور در 10 سال اخیر، بسیاری از افراد از طریق این کشور اقدام به کسب اقامت اروپا کرده اند. در این مقاله قصد داریم تا به صورت خلاصه با بازار کار در صربستان آشنا شویم.

بازار کار در صربستان

مشاغل آزاد بیشتر بازار کار در صربستان را تشکیل میدهند. بازار آزاد در این کشور از جایگاه بسیار بالایی برخوردار است. در ادامه به بررسی ویژگی های مهم آن میپردازیم:

  • برندینگ: در بازار کار صربستان برندینگ حرف اول را میزند. در این کشور نرخ بیکاری به شدت در حال کاهش می باشد و از سوی دیگر آگهی ها و تبلیغات شغلی بسیار رو به رشد است. این به این معناست که در بازار کار صربستان شرکت ها بیشتر در تلاشند برای ثبت برند خود تا برای استخدام افراد. همین مورد یکی صربستان را گزینه مناسبی برای کسب اقامت اروپا از طریق برندینگ در این کشور کرده است.
  • هدفگیری: هدفگیری برای افراد مناسب کار یکی از مهمترین عوامل موفقیت در بازار کار در صربستان می باشد. به همین دلیل شرکت ها در صربستان به شدت هدفمند عمل میکنند و موقعیت های شغلی خود را به صورتی بسیار هدفمند برای افراد خاصی درنظر میگیرند. این یعنی با داشتن یک تخصص، شانس شما برای استخدام در بازار کار در صربستان و کسب اقامت اروپا از آن طریق، به شدت بالا می رود
  • تنوع: بازار کار در صربستان دارای تنوع بسیار بالایی است. به طوری که تقریبا در هر نوع رشته ای، پیدا کردن کار در این کشور ساده می باشد. بسیاری از افرادی که اقدام به کسب اقامت اروپا از طریق صربستان میکنند، به راحتی و بسیار سریع موفق به استخدام میشوند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط کسب اقامت اروپا با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

یلدا جانفدا

نزدیک به 5 سال است که با برترین شرکتهای ایرانی در زمینه تولید محتوا فعالیت داشته و در تولید محتوا همراه ایشان بوده ام. در شرکت تامین سرمایه خاک، وظیفه ارتباط با وکلای حقوقی در کشورهای مختلف و ترجمه و بروزرسانی مطالب در سایت های شرکت را دارم. <p style="direction: rtl"></p>

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

سلام

یکی از مشاورین زیر را برای ارسال پیام انتخاب کنید.

× مشاوره با واتس اپ