00989129158913

بازار کار در صربستان و کسب اقامت اروپا

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

بازار کار در صربستان و کسب اقامت اروپا

بازار کار در صربستان بسیار پر رونق می باشد. با توجه به پیشرفت اقتصادی این کشور در 10 سال اخیر، بسیاری از افراد از طریق این کشور اقدام به کسب اقامت اروپا کرده اند. در این مقاله قصد داریم تا به صورت خلاصه با بازار کار در صربستان آشنا شویم.

بازار کار در صربستان

مشاغل آزاد بیشتر بازار کار در صربستان را تشکیل میدهند. بازار آزاد در این کشور از جایگاه بسیار بالایی برخوردار است. در ادامه به بررسی ویژگی های مهم آن میپردازیم:

  • برندینگ: در بازار کار صربستان برندینگ حرف اول را میزند. در این کشور نرخ بیکاری به شدت در حال کاهش می باشد و از سوی دیگر آگهی ها و تبلیغات شغلی بسیار رو به رشد است. این به این معناست که در بازار کار صربستان شرکت ها بیشتر در تلاشند برای ثبت برند خود تا برای استخدام افراد. همین مورد یکی صربستان را گزینه مناسبی برای کسب اقامت اروپا از طریق برندینگ در این کشور کرده است.
  • هدفگیری: هدفگیری برای افراد مناسب کار یکی از مهمترین عوامل موفقیت در بازار کار در صربستان می باشد. به همین دلیل شرکت ها در صربستان به شدت هدفمند عمل میکنند و موقعیت های شغلی خود را به صورتی بسیار هدفمند برای افراد خاصی درنظر میگیرند. این یعنی با داشتن یک تخصص، شانس شما برای استخدام در بازار کار در صربستان و کسب اقامت اروپا از آن طریق، به شدت بالا می رود
  • تنوع: بازار کار در صربستان دارای تنوع بسیار بالایی است. به طوری که تقریبا در هر نوع رشته ای، پیدا کردن کار در این کشور ساده می باشد. بسیاری از افرادی که اقدام به کسب اقامت اروپا از طریق صربستان میکنند، به راحتی و بسیار سریع موفق به استخدام میشوند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط کسب اقامت اروپا با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ