00989129158913

بازار املاک در لهستان و شرایط اخذ اقامت اروپا

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

بازار املاک در لهستان و شرایط اخذ اقامت اروپا

بازار املاک در لهستان و شرایط اخذ اقامت اروپا یکی از موضوعاتی است که قصد داریم در این متن به آن بپردازیم. لهستان را می توان به عنوان یکی از بهترین کشورهای اروپایی برای سرمایه گذاری در نظر گرفت. بازار املاک در لهستان و همچنین موضوع اخذ اقامت اروپا بین سالهای 2002 تا 2008 به طور چشمگیری افزایش یافت و تحت تأثیر بحران اقتصادی سال 2008 قرار نگرفت. پس از بحران، بازار همچنان ادامه داشت، اگرچه آهسته تر از گذشته بود. در این متن بطور خلاصه به شرایط بازار املاک در لهستان و اخذ اقامت اروپا می پردازیم.

پیش بینی بازار املاک در لهستان و اخذ اقامت اروپا

بازار املاک در لهستان و اخذ اقامت اروپا نیز مانند دیگر موضوعات از پیش بینی متخصصان امر در امان نماند و برخی متخصصان پیش بینی می کنند که قیمت ها کاهش می یابد، بعضی ها می گویند قیمت ها افزایش خواهند یافت. با این حال، اکثر تحلیل گران پیش بینی رشد آهسته و پایدار قیمت ها را در نظر گرفته اند. بزرگترین تقاضا برای املاک با قیمت متوسط است. بسیاری از مردم می توانند این هزینه را در ازایاخذ اقامت اروپا بپردازند، به همین دلیل توسعه دهندگان شروع به سرمایه گذاری در آپارتمان های ارزان قیمت که حدود 60 متر مربع هستند، می کنند.

تمایل مشتریان بازار املاک در لهستان

خریداران برای سرمایه گذاری و اخذ اقامت اروپا تمایل بیشتری به خرید آپارتمان های کوچکتر دارند به همین دلیل تقاضا برای آپارتمان های بزرگتر وجود ندارد و همین امر باعث شده بازار املاک در لهستان برای این ساختمان ها کم شده و مسکن های لوکس خالی زیادی در سطح شهر باقی بمانند. همچنین تمایل مشتریان بازار املاک در لهستان بیشتر به سمت خانه های طبقات بالای یک آپارتمان است.

در متن بعدی به مسائلی در خصوص قیمت ملک در لهستان و اخذ اقامت اروپا از طریق خرید ملک می پردازیم.

برای آگاهی بیشتر از شرایط  اخذ اقامت اروپا   با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ