00989129158913

اقتصاد لهستان و اخذ اقامت اروپا

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

اقتصاد لهستان و اخذ اقامت اروپا

کسب اطلاعاتی در خصوص اقتصاد لهستان و اخذ اقامت اروپا امری ضروری است. یکی از مواردی که در زمینه مهاجرت و اخذ اقامت اروپا مهم و قابل توجه است، داشتن اطلاعات و آگاهی راجع به اقتصاد کشوری است که قصد مهاجرت به آن دارید. یکی از دلایل مهمی که افراد اقدام به مهاجرت به یک کشور دیگر می کنند رکود اقتصادی یا شرایط نا به سامان اقتصادی کشور خود فرد است. بنابراین کسی که قصد مهاجرت و اخذ اقامت اروپا را دارد باید این نکته را مد نظر قرار دهد. در این مقاله قصد داریم راجع به اقتصاد لهستان و اخذ اقامت اروپا اطلاعات مختصری را به شما خوانندگان عزیز ارائه دهیم.

نکاتی در خصوص اقتصاد لهستان و اخذ اقامت اروپا

اقتصاد لهستان به نسبت دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا پیشرفت سریع و رو به رشدی دارد. افزایش درآمد اجتماعی و رشد بازار کار سبب رشد اقتصادی لهستان شده است. اقتصاد لهستان در مدت زمان کوتاه رشد وسیعی داشته و این سبب شده افرادی که قصد مهاجرت دارند این کشور را برای اخذ اقامت اروپا انتخاب نمایند. لهستان هم مانند کشورهای دیگر دارای نقاط ضعف و قدرتی می باشد. اقتصاد لهستان نیز از این قائده مستثنی نمی باشد. در ذیل به برخی از نقاط ضعف و قدرت اقتصاد لهستان و اخذ اقامت اروپا از این طریق می پردازیم. هرچند که نقاط قوت این کشور در برابر نقاط ضعف آن بسیار ناچیز است.

نکات مثبت اقتصاد لهستان

مواردی که باعث شده که اقتصاد لهستان رو به رشد باشد و افرادی که قصد مهاجرت دارند لهستان را به عنوان کشور دوم خود انتخاب کنند این است که در این کشور نرخ بیکاری در پایین ترین حد خود است و همچنین جمعیت جوان در این کشور رو به کاهش است بنابراین جذب جمعیت جوان و نیروی کار توسط این کشور در عالی ترین حد است و افراد خارجی به راحتی می توانند از طریق لهستان اقدام به اخذ اقامت اروپا بکنند.

نکات ضعف اقتصاد لهستان

یکی از نکاتی که می توان به عنوان نقه ضعف از آن یاد کرد، کاهش جمعیت جوان این کشور است. که این امر باعث می شود نیروی کار در لهستان رشد رو به پایینی داشته باشد و حقوق بازنشستگی در این کشور رو به افزایش باشد. همچنین مرخصی زایمان طولانی مدت برای زنان ممکن است نیروی کار را مورد تهدید قرار دهد. اما با تمامی این موارد اقتصاد لهستان یکی از اقتصاد های رو به رشد در میان کشورهای اتحادیه اروپاست و این امر این کشور را به یکی از کشورهای مهاجر پذیر و پر طرفدار جهت اخذ اقامت اروپا تبدیل کرده است.

برای آگاهی بیشتر از شرایط  اخذ اقامت اروپا   با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ