00989129158913 واتساپ 0019292245042

اقتصاد صربستان و کسب اقامت اروپا

اکتبر 17, 2018 - یلدا جانفدا

No Comments

اقتصاد صربستان و کسب اقامت اروپا

 

اقتصاد صربستان و یا هر کشور دیگر اروپایی که وسیله افراد برای کسب اقامت اروپا می باشد بسیار مهم است. چرا که با توجه به اقتصاد یک کشور میتوان تصمیم درستی مبنی بر مهاجرت یا عدم مهاجرت به آن کشور را گرفت. در این مقاله قصد داریم تا با اقتصاد صربستان که یک کشور اروپای شرقی و راه مناسبی برای کسب اقامت اروپا محسوب میشود، به صورت خلاصه آشنا شویم.

 

خلاصه ای از گذشته اقتصاد صربستان

اقتصاد صربستان بین سال های 2001 تا 2008 به شدت رشد داشته است. در سال 2009 صربستان جزو اتحادیه اروپا شد و رشد اقتصادی آن به اوج خود رسید. با این حال در بین سال های 2013 تا 2015 اقتصاد در صربستان کمی راکد ماند. گرچه از سال 2015 تا کنون این رشد با سرعت بسیاری در حال افزایش است و به همین دلیل تبدیل به یکی از مقاصد مهم برای مهاجرت و درنهایت کسب اقامت اروپا از طریق آن شده است.

 

جایگاه بازار آزاد در اقتصاد صربستان

در اقتصاد صربستان، بازار آزاد جایگاه بسیار مهم و بالایی دارد. در این کشور ارزش ترکیبی صادرات و واردات برابر با 109 درصد تولید ناخالص داخلی است. همچنین در اقتصاد صربستان نرخ بهره متعارف 1.3 درصد است.این بدین معناست که  باز بودن دولت برای سرمایه گذاری خارجی بالاتر از حد متوسط است و این یکی از دلایل رشد اقتصاد در صربستان می باشد. این رشد رو به افزایش اقتصاد صربستان باعث شده است که بسیاری از افراد برای کسب اقامت اروپا به صربستان مهاجرت کنند.

 

به صورت کلی میتوان گفت، برای کسب اقامت اروپا میتوان صربستان را نیز درنظر گرفت. چرا که اقتصاد صربستان به سرعت درحال رشد است و اینطور که عده ای از اقتصد دانان میگویند، صربستان به زودی به یک اقتصاد بسیار قدرتمند تبدیل خواهد شد.

برای آگاهی بیشتر از شرایط  کسب اقامت اروپا با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

 

 

یلدا جانفدا

نزدیک به 5 سال است که با برترین شرکتهای ایرانی در زمینه تولید محتوا فعالیت داشته و در تولید محتوا همراه ایشان بوده ام. در شرکت تامین سرمایه خاک، وظیفه ارتباط با وکلای حقوقی در کشورهای مختلف و ترجمه و بروزرسانی مطالب در سایت های شرکت را دارم. <p style="direction: rtl"></p>

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

سلام

یکی از مشاورین زیر را برای ارسال پیام انتخاب کنید.

× مشاوره با واتس اپ