00989129158913

اقامت اروپا و بهره‌مندی از شرایط حمل و نقل در آلمان

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

وقتی مردی خواستار اقامت یک کشور می‌شود، مسائل مختلفی را در نظر قرار می‌دهد. یکی از این مسائل وضعیت حمل و نقل در آن کشور است. بسیاری از افرادی که به دنبال اخذ اقامت اروپا هستند و می‌خواهند از این طریق در آلمان زندگی کنند و اقامت آلمان را بگیرند به مسئله حمل و نقل این کشور اهمیت می‌دهند.

دلایل اهمیت حمل و نقل برای اخذ اقامت آلمان

اقامت اروپا و زندگی در آلمان سختی‌ها و دشواری‌های خاص خود را دارد که در کنار این سختی‌ها، راحتی‌هایی هم وجود دارد. یکی از همین راحتی‌ها و در واقع مزایای اقامت آلمان همین حمل و نقل عمومی است. موارد زیر چند مورد از کاربردهای حمل و نقل در این کشور است:

  • رفتن به محل کار و منزل
  • رفتن به اماکن تفریحی
  • رسیدن به امور روزانه
  • رفتن به مراکز خرید
  • رفتن به مراکز درمانی

در آلمان مترو و اتوبوس سر موقع هستند و به همین خاطر اگر وسیله نقلیه شخصی ندارید، لازم نیست نگران باشید؛ زیرا حمل و نقل عمومی به تنهایی توانایی دفع نیاز شما در زمینه رفت و آمد را دارد.

استفاده از وسایل نقلیه عمومی در آلمان یک بهانه نیست

بسیاری از کارمندان در سراسر دنیا از حمل و نقل عمومی برای رفتن به محل کار خود استفاده می‌کنند. وقتی یک کارمند دیر به محل کار خود می‌رسد می‌تواند این بهانه را هم به محل کار خود و اتاق مدیر ببرد و به مدیر بگوید که اتوبوس یا مترو دیر آمد و نتوانستم به موقع در محل کار خود حاضر شوم.

وقتی اقامت آلمان را اخذ کردید و وارد این کشور شدید و شروع به کار کردید، چنین بهانه‌ای غیر معقول است و به هیچ عنوان پذیرفته نیست چون همیشه حمل و نقل عمومی شما را به موقع به محل کارتان می‌رساند و این یکی از مهم‌ترین مزایای آلمان است.

اقامت اروپا در هیچ حوزهای محدودیت ایجاد نمی‌کند

وقتی اقامت اروپا را دریافت کنید و در کشورهای آن از جمله آلمان زندگی کنید؛ می‌بینید که هیچ محدودیتی در حوزه قانون ندارید. شهرهای این قاره به خصوص آلمان پر از دوچرخه است. مردم این کشور از استفاده دوچرخه لذت می‌برند؛ زیرا از طرفی آلودگی ایجاد نمی‌کند و دوست‌دار محیط زیست است و از طرف دیگر موجب ورزش و تندرستی است. پس از اخذ اقامت اروپا و زندگی در این کشورها به خوبی خواهید دید که آسان‌ترین و ارزان‌ترین راه برای حمل و نقل، دوچرخه است.

اکثریت قریب به اتفاق خیابان‌های آلمان دارای یک مسیر جداگانه و مجزا برای  دوچرخه‌سواران است تا از گزند خودروها و سایر وسایل نقلیه در امان بمانند و با خاطری آسوده رانندگی کنند.

در مقاله‌ای تحت عنوان«اخذ اقامت اروپا برای زندگی در آلمان» مطالب دیگری در این زمینه زندگی در اروپا و آلمان بیان شده است. در صورت وجود سوالات بیشتر در زمینه زندگی در کشورهای اروپایی می‌توانید با شماره‌های ما که در سایت هم وجود دارد، تماس بگیرید.

 

برای آگاهی بیشتر از شرایط اقامت آلمان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »
ویزای نواوری انگلیس
اقامت اروپا
یلدا جان فدا

ویزای نوآوری انگلیس-Innovator Visa of England

ویزای نوآوری انگلیس برای بازرگانان باتجربه ای است که به دنبال ایجاد یک تجارت جدید در انگلستان هستند. در بیشتر موارد برای سرمایه گذاری در کسب و کار خود باید حداقل به 50000 پوند دسترسی داشته باشید.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ