00989129158913

کارت سبز از طریق سرمایه گذاری

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

سرمایه گذار خارجی بایستی یک پرونده I-526 با خدمات شهروندی و مهاجرت U.S. (USCIS) برای دریافت کارت سبز ایالات متحده از طریق سرمایه گذاری ارائه دهد. اگر سرمایه گذار این پرونده را تهیه کند باید سرمایه گذاری مورد نیاز خود را (000/1000 یا 500000 دلار بسته به نوع سرمایه گذاری) انجام داده و شواهد لازم را جمع آوری کرده است.این پرونده همچنین باید هزینه ثبت نام صحیح را که در حال حاضر 1500 دلار (2012) است، شامل شود. با این حال، هزینه های ثبت نام تغییر می کنند و USCIS درخواست شما را رد می کند و اگر به هزینه های ثبت نام مناسب نپردازید، آن را به شما بازگردانید. بنابراین، شما همیشه باید با پرداختن به فرم وب سایت فرم I-526 USCIS، هزینه ثبت نام درست را تأیید کنید. این صفحه وب همچنین حاوی آدرس دیگری است که می توانید تقاضای آن را ثبت کنید.لطفا توجه داشته باشید که در این زمان، سرویس پردازش حق بیمه برای I-526 Petitions در دسترس نیست (این فرآیند اجازه می دهد تا USCIS ظرف 15 روز درخواست برخی از درخواست ها را برای هزینه اضافی انجام دهد).

چه چیزی باید در پرونده I-526 وارد شود؟

پرونده I-526 باید با چند اسناد همراه باشد تا ادعاهای شما را اثبات کند:

شمادریک شرکت تجاری سرمایه گذاری کنید

سرمایه گذاری شما از طریق روش قانونی به دست می آید

سرمایه گذاری شما مبلغ مورد نیاز برای کارگران ایالات متحده را تولید خواهد کرد.

USCIS اسناد و اطلاعاتی را که شما در فرم I-526 ارائه می دهید بررسی می کند و تصمیم می گیرد که بر اساس سرمایه گذاری شما در یک شرکت تجاری در ایالات متحده از کارت سبز برخوردار شوید. بسیار مهم است که حداکثر اسناد لازم را که ممکن است برای تأیید سریع و موفق درخواست شما لازم باشد فراهم شودبرای آگاهی بیشتر از شرایط اخذ اقامت اروپا با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ