00989129158913

چگونه اقامت دائم اروپا را دریافت کنیم

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

چگونه اقامت دائم اروپا را دریافت کنیم

راههای اخذ اقامت اروپا  کدام است ؟ کدام راه آسان و در عین حال مطمئن است ؟ برای دریافت اقامت دائم اروپا چه مقدار زمان نیاز است؟ اگر شما هم به دنبال یافتن این جواب ها هستید مطلب زیر را دنبال کنید.

با توجه به شرایط اقتصادی حال حاضر کشور بسیاری از هموطنان ما تصمیم به خروج از کشور و دریافت اقامت دائم  اروپا را دارند. اما متاسفانه بعضی افراد باعدم داشتن اطلاعات کافی بعد از صرف هزینه های هنگفت دچار مشکل های فراوانی برای دریافت اقامت میشوند که در اینجا لازم و ضروری است بدانیم میزان سرمایه لازم برای انجام اینکار و همچنین مدت زمان لازم چقدر است؟ جواب اینست که از لحاظ میزان سرمایه و وقت مورد نیاز میتوانیم کشور ها را به چند گروه تقسیم کنیم که در متن به صورت مختصر به آن اشاره میکنیم.

کشورهایی نظیر هلند اتریش آلمان  اسپانیا و… که میزان سرمایه مورد نیاز برای شروع کار در آنها  بالا و همچنین مدت زمان لازم برای دریافت کارت اقامت طولانی است.

و دسته دوم کشورهایی نظیر چک و اسلواکی و لهستان و… است که به میزان سرمایه مورد نیاز برای شروع کسب و کار در آنها پایین تر و همچنین مدت زمان کمتری برای دریافت کارت اقامت لازم است.

روشهای اخذ اقامت دائم اروپا

اخذ اقامت از طریق تحصیل . اخذ اقامت از طریق ازدواج . سرمایه گذاری. تمکن مالی یا ثبت شرکت که یک از پرطرفدارترن روشهای کسب کارت اقامت دائم اروپا است که در این  مورد آخر هم به نوعی اقامت و هم کار شما در کشور مقصد تامین شده میباشد

لازم به ذکر است در هر مرحله مشاوران ما در شرکت یورو اقامت آماده کمک و راهنمایی به شما دوستان عزیز میباشند

1.عدم نیاز به سرمایه ی بسیار بالا

2.دریافت اقامت برای تمام هیئت مدیره شرکت و همچنین خانواده آنها (فرزند زیر 18 سال)

3.عدم نیاز به داشتن تسلط به زبان انگلیسی

4.امکان رفت و آمد آزادانه به تمامی آن کشورهایی که جزو اتحادیه شنگن هستند.

5.افتتاح حساب بانکی با نام خودتان در بانکهای  اروپایی

  1. مالکیت تمام و کمال آن شرکتی که با نام تجاری خود ثبت نموده اید

و در آخر نداشتن محدودیت سنی برای دریافت اقامت دائم اروپا که تمامی این موارد آن چیزی است که کسیکه قصد مهاجرت  و اخذ اقامت اروپا  را دارد برای آسودگی خاطر از موقعیت شغلی خود در یک محیط نا آشنا احتیاج دارد

برای آگاهی بیشتر از شرایط  اقامت دائم اروپا  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ