00989129158913

مقایسه بیمه های درمانی لهستان

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

مقایسه بیمه های درمانی لهستان

برای اخذ اقامت اروپا و لهستان، مقایسه بیمه های درمانی لهستان یکی دیگر از مواردی است که باید به آن توجه داشت. با توجه به مطلب قبل که راجع به بیمه های مختلف درمانی در لهستان بود در این متن سعی داریم در خصوص مقایسه بیمه های درمانی لهستان مطالبی را ذکر کنیم. این مقایسه به افرادی که قصد اخذ اقامت اروپا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا را دارند کمک می کند که بهترین بیمه درمانی و بیمه ای که به آن ها مرتبط هست را انتخاب نمایند و در امور درمانی دچار مشکلات نشوند. در ذیل به مسائل مرتبط به اخذ اقامت اروپا خدمات انواع بیمه ها و مقایسه بیمه های درمانی لهستان می پردازیم.

انواع بیمه ها و مقایسه بیمه های درمانی لهستان

 • بیمه درمانی Aetna International: این بیمه یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات بهداشتی، دندانپزشکی، داروسازی، بیمه عمر و بیمه های اجتماعی و مزایای کارکنان در لهستان است. شعار بیمه Aetna ساختن یک جهان سالم است و بر اساس این شعار ادعا دارد که دارای سیستم یکپارچه و ساده ای می باشد و در حال تغییر دادن مراقبت های بهداشتی در زندگی، جوامع، ملت و جهان هستند. این بیمه به گروه های کارفرما، افراد عادی، دانش آموزان کالج، کارگران نیمه وقت و ساعاتی، برنامه های بهداشتی، ارائه دهندگان خدمات بهداشتی، واحدهای دولتی، برنامه های حمایت شده از سوی دولت، گروه های کارگری و مهاجرین خدمات ارائه می دهد.
 • بیمه درمانی Bupa Global: این بیمه دسترسی آسان به متخصصان پزشکی، تصویب درمان، مشاوره بهداشتی و خدمات تخلیه را فراهم می کند. خدماتی که این بیمه برای افراد ارائه می دهد عبارتند از:
 • دسترسی به مراکز پزشکی در سراسر جهان.
 • کارکنان آموزش دیده، دارای تخصص، آموزش و در سراسر جهان هستند.
 • مراقبت از ترتیبات اداری و صدور صورت حساب
 • ارائه مشاوره و پشتیبانی متخصص
 • ارتباط با متخصصان پزشکی
 • تیم های تخصصی ما از ابتدا تا انتهای پرونده شما را اداره می کنند، به طوری که شما همیشه می توانید با یک متخصص در امور در ارتباط باشید.
 • بیمه درمانی Cigna International: این بیمه دسترسی به برنامه های مراقبت های بهداشتی با کیفیت برتر و برنامه های حمایت مالی مرتبط با کارفرمایان، گروه های وابسته و افراد در سراسر جهان را فراهم می کند. خدمات این بیمه عبارتند از :
 • برنامه های مراقبت بهداشتی بین المللی فردی
 • برنامه های دندانپزشکی و بینایی
 • کمک های کارمند بین المللی
 • گزینه های تمدید
 • مزایای بهداشت و سلامت

در نهایت به این نکته اشاره کنیم که برای اخذ اقامت اروپا و لهستان باید به مسائلی از قبیل بیمه و مقایسه بیمه های درمانی لهستان توجه کنیم. در این خصوص می توانید با کارشناسان ما در حیطه اخذ اقامت اروپاتماس بگیرید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط  اخذ اقامت اروپا با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ