00989129158913

قیمت ملک در لهستان و فرصت اخذ اقامت اروپا

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

قیمت ملک در لهستان و فرصت اخذ اقامت اروپا

در این متن قصد داریم به قیمت ملک در لهستان و شرایط اخذ اقامت اروپا بپردازیم. قیمت ملک در لهستان به میزان قابل توجهی بسته به شهری که شما در آن می خواهید خرید کنید متفاوت است. در زیر لیستی از قیمت های متوسط ​​مسطح در هر متر مربع (ارقام از سال 2010) است:

  • ورشو – 8.200 PLN
  • کراوک 7.100 PLN
  • سه گانه (Gdańsk، Gdynia و Sopot)، Poznań و Wrocław – 6.600 PLN
  • Łódź – 5.500 PLN

توجه داشته باشید که قیمت ملک در لهستان ممکن است دوباره به زودی شروع به افزایش کند، زیرا دولت لهستان پیش بینی می کند که لهستان به منطقه ارز یورو (در 2015-2018) پیوست.

قیمت ملک در لهستان و املاک قدیمی

پیش از بحران اقتصادی، املاک و مستغلات قدیمی (عمدتا قبل از سال 1989 ساخته شد) بیش از حد ارزش داشت. با این حال، از سال 2009 هزینه های املاک قدیمی شروع به سقوط کرد. به گفته تحلیلگران، قیمت ملک در لهستان در چند سال آینده هم کاهش خواهند یافت. پس از کاهش قیمت آپارتمان های جدید تقریبا هیچ تقاضایی برای فروش آپارتمان وجود ندارد.

ارزان ترین آپارتمان ها در طول دوره خلق لهستان (قبل از سال 1990) ساخته شد، زمانی که دولت برنامه هایی با هدف ارائه یک آپارتمان به هر خانواده لهستانی معرفی کرد. دولت آپارتمان های بزرگ را به آپارتمان های بسیار کوچک و اتاق های کوچک تر تبدیل کرد که این امر در ابتدا باعث ناراحتی لهستانی ها شد.  در صورتی که در ادامه این امر باعث شد قیمت ملک در لهستان به ثبات برسد و لهستان به یکی از قطب های اخذ اقامت اروپا تبدیل شود.

مکان های محبوب برای خارجی ها و اخذ اقامت اروپا

مکان های محبوب برای خارجی هایی که قصد اخذ اقامت اروپا را از طریق سرمایه گذاری در لهستان دارند بستگی به سرمایه انها دارد. بطور مثال در منطقه شهری ورشو بیش از 3 میلیون نفر ساکن است و معماری آن از سال 1989 به طور چشمگیری تغییر کرده است. افرادی که تصویر سابق شهر را به یاد می آورند ادعا می کنند که تغییرات زیادی در معماری ساختمان ها به وجود آمده است با این حال، زیبایی شناسی معماری جدید به شدت مورد بحث قرار می گیرد.

تغییرات قیمت ملک در لهستان

هزینه های اموال در ورشو بالاتر از کل کشور است (به جز در چند منطقه گردشگری). میانگین قیمت در مرکز بیش از 12.000 PLN / sqm است. چند سال پیش، شهرنشینی شهر به نظر می رسید، زیرا بسیاری از ساکنان به حومه های آرام تر و امن تر حرکت می کردند. از این رو، هزینه ها در حومه ورشو افزایش می یابد. اکثر این خواص خانه های جداگانه ای با قیمت ها از 1.800 PLN / sqm می باشد.

دیگر مناطق محبوب برای خریداران خارجی که قصد اخذ اقامت اروپا را دارند، کوه ها و ساحل هستند. سواحل لهستان برای سالهای زیادی دست کم گرفته شدند اما قیمت این زمین ها برای خارجی ها جذاب است. سرمایه گذاران به تقاضای خواص تفریحی پاسخ می دهند و پروژه های جدی را در آنجا آغاز کرده اند. این به ویژه در Sopot، گرانترین گردهمایی لهستانی در خلیج گدانسک که قیمت متوسط ​​10.200 PLN / m2 است، قابل مشاهده است.

برای آگاهی بیشتر از شرایط  اخذ اقامت اروپا   با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ