00989129158913 واتساپ 0019292245042

قرارداد اجاره رسمی در لهستان

آگوست 26, 2018 - یلدا جانفدا

No Comments

قرارداد اجاره رسمی در لهستان

هنگام اجاره یک ملک در لهستان و اخذ اقامت اروپا ممکن است صاحب خانه شما تمایل به امضای یک قرارداد اجاره رسمی نداشته باشد بلکه فقط بخواهد یک توافق خصوصی داشته باشد، زیرا بسیاری از آپارتمان ها به صورت غیر رسمی اجاره می شود. از آنجایی که فقط موافقت نامه و قرارداد اجاره رسمی تحت پوشش قانون اجاره قرار می گیرد، توصیه می شود به قرارداد اجاره رسمی اصرار داشته باشید. اگر مجبورید یک قرارداد خصوصی را امضا کنید، اطمینان حاصل کنید که شامل سقف اجاره ماهانه، اطلاعات مربوط به شرایط آپارتمان در هنگام ورود و نحوه پرداخت قبوض آب و برق باشد. برای اخذ اقامت اروپا باید تمامی قوانین اتحادیه اروپا رعایت شود.

شرایط قرارداد اجاره رسمی در لهستان واخذ اقامت اروپا

قرارداد اجاره رسمی در لهستان یک انتخاب امن و مطمئن است و دو نوع مختلف دارد که عبارتند از: قراردادهای استاندارد و قراردادهای موقت. در قراردادهای موقت اجاره دهنده یا به اصطلاح موجر می خواهد یک محل را برای مدت مشخصی اجاره دهد. در این قرارداد اجاره رسمی هنگام امضای توافق نامه، برای خانه های غیر مسکونی یا مبله، همیشه باید تمام وسایل و شرایطی که در لیست وجود داشته با وسایلی که مستاجر بعد از تحویل خانه به مستاجر بعدی یا صاحب ملک، یکسان باشد. علاوه بر این، قبل از اینکه قرارداد اجاره رسمی را به امضا برسانید می توانید با صاحب ملک تصوراتی را که در مورد خانه ای که می خواهید داشته باشید و اجاره کنید در میان بگذارید. به این ترتیب، هر دو طرف برای حل و فصل بحث در مورد شرایط مسکن راحت تر کنار می آیند.

مالک ممکن است یک کلید یدکی برای مسکن خود داشته باشد، اما حق ورود به آپارتمان را ندارد. اطلاع از لغو اجاره نامه و قرارداد اجاره رسمی باید به صورت کتبی صورت گیرد و دلیل را ارائه دهد. قرارداد به طور معمول می تواند در پایان ماه با اطلاع یک ماهه پایان یابد. این قوانین برای اکثر کشورهای عضو اتحایده اروپا یکسان است و افرادی که قصذد اخذ اقامت اروپا را دارند باید از این شرایط آگاه باشند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط  اخذ اقامت اروپا   با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

یلدا جانفدا

نزدیک به 5 سال است که با برترین شرکتهای ایرانی در زمینه تولید محتوا فعالیت داشته و در تولید محتوا همراه ایشان بوده ام. در شرکت تامین سرمایه خاک، وظیفه ارتباط با وکلای حقوقی در کشورهای مختلف و ترجمه و بروزرسانی مطالب در سایت های شرکت را دارم. <p style="direction: rtl"></p>

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

سلام

یکی از مشاورین زیر را برای ارسال پیام انتخاب کنید.

× مشاوره با واتس اپ