00989129158913

فرآیند خرید خانه در لهستان و اخذ اقامت اروپا

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

فرآیند خرید خانه در لهستان و اخذ اقامت اروپا

در راستای خرید خانه در لهستان و اخذ اقامت اروپا می توان به گزینه های دیگری نیز اشاره کرد. در متن ذیل که ادامه متن قبلی می باشد به مراحل خرید خانه در لهستان و اخذ اقامت اروپا می پردازیم.

مراحل خرید خانه در لهستان و اخذ اقامت اروپا

  • وام خرید خانه در لهستان برای خارجی ها

اگر برای تامین مالی سرمایه خود نیاز به وام داشته باشید، می توانید یک بار پس از امضای یک قرارداد اولیه درخواست کنید. شرایط دریافت اعتبار به عنوان یک خارجی با آنچه که برای شهروندان لهستان متفاوت است:

سهم شما در سرمایه گذاری ملک باید حداقل 15٪ از ارزش آن باشد

شما نرخ بهره بالاتر (حدود 2-3٪) و کمیسیون بالاتر (حدود 2٪) را پرداخت می کنید.

اکثر بانک ها حداکثر 25 ساله را برای پرداخت وام به خارجیان ارائه می دهند

شما باید یک آدرس لهستانی یا یک نماینده در لهستان داشته باشید

معمولا بانک ها باید بیانیه حساب شما و شهود خود را از کارفرمای خود بخوانند و درآمد خود را تأیید کنند

  • هزینه اسناد رسمی

هزینه های اضافی برای صدور مجوز معامله شما بسته به ارزش خرید شما متفاوت است و معمولا بین 0.5٪ تا 3٪ از قیمت خرید هستند. علاوه بر این، شما باید 22٪ مالیات بر ارزش افزوده را برای خدمات دفتر اسناد رسمی پرداخت کنید. حداکثر قانونی وجود دارد که یک دفتر اسناد رسمی می تواند بپردازد، اما در نظر بگیرید که همیشه می توانید قیمت را کاهش دهید.

  • عمل اسناد رسمی

قرارداد نهایی بین شما و فروشنده باید در حضور یک دفتر اسناد رسمی امضا شود، در غیر این صورت نامعتبر است. این قرارداد حقوق مالکیت را از مالک قبلی به خریدار منتقل می کند. با این حال، بانک ها معمولا قبل از اینکه شما بتوانید کل وام خود را بدست آورید، باید قرارداد را مشاهده کنند، بدین معنا که شما باید بدون داشتن تمام وجوه قرارداد را امضا کنید. در این مورد، فروشنده با بیانیه ای اعلام می کند که خریدار مسئول حکم دادگاه می باشد اگر تمام پول را نمی پردازد.

آخرین مرحله تغییر مالکیت در رجیستر زمین در دادگاه محلی است.

توجه داشته باشید که اگر شما مجوز خرید یک قطعه خاص از املاک را نداشته باشید، حقوق خود را برای خرید اموال می توانید در دادگاه رد کنید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط  اخذ اقامت اروپا   با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »
ویزای نواوری انگلیس
اقامت اروپا
یلدا جان فدا

ویزای نوآوری انگلیس-Innovator Visa of England

ویزای نوآوری انگلیس برای بازرگانان باتجربه ای است که به دنبال ایجاد یک تجارت جدید در انگلستان هستند. در بیشتر موارد برای سرمایه گذاری در کسب و کار خود باید حداقل به 50000 پوند دسترسی داشته باشید.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ