00989129158913 واتساپ 0019292245042

زندگی در لهستان و اخذ اقامت اروپا

آگوست 25, 2018 - یلدا جانفدا

No Comments

زندگی در لهستان و اخذ اقامت اروپا

پیدا کردن یک مکان خوب برای زندگی در لهستان و اخذ اقامت اروپا می تواند دشوار باشد. داشتن اقامت در یک مکان با قیمت مناسب در اروپا خصوصا در شهرهای بزرگ می تواند سخت باشد. در این متن قصد داریم مطالبی را در خصوص اجاره خانه و پیدا کردن مکان مناسب برای زندگی در لهستان و اخذ اقامت اروپا مطرح کنیم.

نکاتی در خصوص انتخاب مکان زندگی در لهستان

در چند سال گذشته، لهستان به عنوان یک مقصد توریستی در بین افراد کشورهای مختلف محبوب شده است. بسیاری از شرکت های خارجی در این کشور فعالیت می کنند و بیشتر دانش آموزان اروپایی لهستان را به عنوان محل تحصیل انتخاب می کنند. در شرایط اروپایی، زندگی در لهستان نسبتا ارزان است. با این حال، تورم قیمت اخیر و مبارزات اقتصادی در سراسر جهان وضعیت زندگی بسیاری از افراد کم درآمد لهستان را بدتر کرده است. با این وجود، زندگی در لهستان هنوز هم گزینه خوبی برای مهاجران است زیرا زندگی در لهستان تقریبا مشابه کشورهای اروپای غربی است در حالی که هزینه زندگی در آن در مقایسه با اروپای غربی کمتر است.

وضعیت مکان زندگی در لهستان و اخذ اقامت اروپا

با توجه به تغییرات بزرگی در توسعه اقتصادی مناطق مختلف، مناطق پررونق در لهستان وجود دارد که دارای کمبود مسکن هستند. در این کشور معمولا آپارتمان های از پیش ساخته وجود دارند که در دوران گذشته ساخته شده اند و اغلب بازسازی نشده و شکل قدیمی خود را دارند.  اخیرا سازندگان لهستانی شروع به ساختن بسیاری از شهرک ها در حومه شهرها کرده اند که از نظر قیمتی ارزان هستند. اجاره در این خانه ها نسبتا بالا است اما خانه هایی با اجاره کمتر نیز پیدا میشود.

برای زندگی در لهستان خرید خانه گزینه بهتری به نسبت اجاره محل اقامت به حساب می آید، حداقل در بلند مدت. بنابراین بسیاری از مهاجران و کسانی که قصد اخذ اقامت اروپا را دارند این گزینه را در نظر می گیرند. با این وجود مهم است که در نظر داشته باشید که خطرات قانونی و اقتصادی خاصی در ارتباط با خرید ملک در لهستان وجود دارد. بنابراین توصیه می شود که ابتدا یک آپارتمان را اجاره کنید، که به شما زمان کافی برای انجام فرایند خرید می دهد.

برای آگاهی بیشتر از شرایط  اخذ اقامت اروپا با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

یلدا جانفدا

نزدیک به 5 سال است که با برترین شرکتهای ایرانی در زمینه تولید محتوا فعالیت داشته و در تولید محتوا همراه ایشان بوده ام. در شرکت تامین سرمایه خاک، وظیفه ارتباط با وکلای حقوقی در کشورهای مختلف و ترجمه و بروزرسانی مطالب در سایت های شرکت را دارم. <p style="direction: rtl"></p>

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

سلام

یکی از مشاورین زیر را برای ارسال پیام انتخاب کنید.

× مشاوره با واتس اپ