00989129158913

برنامه های شغلی در لهستان و زمینه اخذ اقامت اروپا

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

برنامه های شغلی در لهستان و زمینه اخذ اقامت اروپا

برنامه های شغلی در لهستان و به دنبال آن زمینه اخذ اقامت اروپا ممکن است با آنچه که در کشور شما استفاده می شود متفاوت باشد، هرچند شرکت های بزرگتر بیشتر و بیشتر تمایل به ارائه فرایندهای استخدام استاندارد دارند. اگر به موقعیتی که برای جذب نیرو تبلیغ شده است برخورد کردید، کافی است که یک رزومه (CV) همراه با یک نامه انگیزشی ارسال کنید. فرمت های CV در لهستان به این صورت است که موقعیت های کاری قبلی که داشته اید را به ترتیب زمانی معکوس (موقعیت فعلی / آخرین شما) نشان می دهد. شما نمونه های CV لهستانی را در اینترنت پیدا خواهید کرد. برنامه های شغلی در لهستان و زمینه های اخذ اقامت اروپا را می توانید از طریق شرکت ما و سایت های موجود در این زمینه جویا شوید.

اگر برای یک کار در یک شرکت بین المللی درخواست بدهید، ممکن است درخواست شما برای زبان انگلیسی یا آلمانی باشد که در این صورت شما می توانید  سوابق خود را در رزومه قید کنید، اما لازم نیست کپی گواهی ها یا مدارک را اضافه کنید، مگر اینکه به طور صریح خواسته شود که این کار را انجام دهید.

مصاحبه و برنامه های شغلی در لهستان

فرایند استخدام در شرکت های بزرگ معمولا در چند مرحله انجام می شود. پس از انتخاب اولیه CV ها، افراد یک دعوت نامه برای یک آزمون کتبی دریافت می کنند (آنلاین یا در محل). کاندیداهایی که این آزمون را تحویل می گیرند، به مرکز ارزیابی دعوت می شوند تا خود را معرفی کنند و وظایف و مصاحبه های یک به یک و بحث های گروهی را پشت سر بگذارند. سپس متقاضیان موفق برای مصاحبه های فردی دعوت می شوند. در این مرحله، بحث در مورد موقعیت و حقوق خاص مشخص می شود. این امر در برخی از کشورهای اروپایی یکسان است و برای افرادی که قصد اخذ اقامت اروپا را دارند می تواند منبع اطلاعاتی خوبی باشد.

اگر برای کار در یک شرکت کوچکتر درخواست کرده اید، احتمال دارد که یک تماس تلفنی و یا دعوت به مصاحبه دریافت کنید. در بسیاری موارد، شما با رئیس خود صحبت می کنید. انتظار می رود در مورد نقاط قوت شما سوالاتی بپرسند و برای سوالات مربوط به انتظارات حقوق باید آماده باشید. در بیشتر موارد، شما مجبور نیستید دیپلم یا گواهینامه خود را در مصاحبه شغلی ارائه دهید.

قراردادها و برنامه های شغلی در لهستان و شرایط اخذ اقامت اروپا

قراردادهای شغلی ثابت na czas okreslony) ) در لهستان تنها برای یک دوره کاری از پیش تعریف شده معتبر است. پس از دو قرارداد استخدامی مدت مشخص شده با همان کارفرما، استخدام باید به یک قرارداد دائمی منتقل شود na czas nieokreslony / na stale). ) در این زمان، کارفرمای شما ممکن است از شما مدارک تحصیلی و سایر مدارک دیگر را درخواست کند.

تعطیلات و برنامه های شغلی در لهستان

برای محاسبه حق دسترسی به تعطیلات، لازم است که تجربه کاری خود را در سالها ثابت کنید. مدارک تحصیلی شما به کارآموزی شما بستگی دارد یک مدرک دانشگاهی برای سه سال، مطالعات تکمیل شده در یک دانشگاه به مدت پنج سال انجام می شود.

اگر تعداد کل سالهای کاری شما زیر 10 سال باشد، به طور معمول حق قانونی برای 20 روز تعطیلات دارید. اگر سابقه کل کار شما بیش از ده سال باشد، شما 25 روز تعطیلات را خواهید داشت. ممکن است یک کارفرمای خصوصی با شما درباره میزان بازنشستگی سالانه شما موافقت کند. به عنوان یک بیگانه، توجه داشته باشید که احتمالا می خواهید از زمان به زمان سفر کنید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط  اخذ اقامت اروپا با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »
ویزای نواوری انگلیس
اقامت اروپا
یلدا جان فدا

ویزای نوآوری انگلیس-Innovator Visa of England

ویزای نوآوری انگلیس برای بازرگانان باتجربه ای است که به دنبال ایجاد یک تجارت جدید در انگلستان هستند. در بیشتر موارد برای سرمایه گذاری در کسب و کار خود باید حداقل به 50000 پوند دسترسی داشته باشید.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ