Batis AI محصول شرکت باتیس برای طراحی نقشه مهاجرت سرمایه گذاری رایگان با استفاده از هوش مصنوعی...
اقامت سرمایه گذاری آلمان

اقامت سرمایه گذاری در آلمان

مبلغ سرمایه گذاری:  ۱۵۰ هزاریورو

توضیحات و شرایط اقامت سرمایه گذاری در آلمان

اقامت سرمایه گذاری در آلمان

اقامت سرمایه گذاری در آلمان یکی از روشهای اخذ اقامت آلمان برای سرمایه گذاران می باشد. با اقامت سرمایه گذاری در آلمان  می توانید پروسه های اقامتی خود را در اتحادیه اروپا داشته باشید.

آلمان قطب پر رونق صنعت ، تولید و مهندسی است و توسط بسیاری به عنوان یکی از اصلی ترین نیروگاه های اقتصادی اروپا شناخته می شود. با ترکیب تجارت و مهاجرت ، این کشور از اتباع خارجی کارآفرین دعوت می کند تا در بیزنس های منطقه ای سرمایه گذاری کنند و اقامت این کشور را دریافت کنند.

پروسه ی اقامت سرمایه گذاری در آلمان

آلمان علاوه بر اقتصاد پررونق ، سطح بالایی از زندگی ، آموزش رایگان در برخی از معتبرترین مدارس و دانشگاههای اروپا ، خدمات بهداشتی مدرن و مقرون به صرفه و زیرساخت های بی نظیر را به ساکنان خود ارائه می دهد.

برای اقامت سرمایه گذاری در آلمان  باید مسیر های زیر را طی کنید:

۱- شروع یک بیزنس.
در این حالت اولین قدم این است که شرکتی ثبت کنید و موفق به افتتاح حساب بانکی شویدو توجه داشته باشید معمولا اگر فقط اقامت ایران را دارید باید حتما شریک آلمانی داشته باشید تا بتوانید موفق به افتتاح حساب بانکی شوید .

۲- خرید یک بیرنس سود آور و فعال با حداقل سرمایه ۱۵۰ هزاریورو.

در این حالت شما اطمینان دارید که تمام پروسه های اولیه بیزنس انجام شده و به مرحله سودآوری رسیده است پس ریسک عدم موفقیت کسب درآمد را نخواهید داشت. برای اطمینان از سود آوری بیزنس ها گزارش های مالی و دولتی بیزنس دریافت می شود.

با گذشت سالها آلمان به حمایت فعالانه از جوامع مختلف چندفرهنگی در سراسر کشور شهرت یافته است و آن را به مکانی مناسب و مرفه برای سرمایه گذاران خارج از کشور تبدیل کرده است.

مبلغ سرمایه گذاری

مبلغ حداقل  سرمایه گذاری در آلمان  در بیزنس های موفق حدود حداقل ۱۵۰ هزاریورو می باشد.

 

برای آگاهی بیشتر از شرایط سرمایه گذاری در اروپا و اقامت اروپا و همچنین خرید بیزینس در آلمان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ : 09129158913

معرفی موارد مشابه برای فرصتهای اقامت سرمایه گذاری در آلمان  به شما معرفی می گردد.

 

کسب اطلاعات بیشتر

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ