00989129158913

اخذ اقامت اروپا و اقتصاد لیتوانی

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

اخذ اقامت اروپا و اقتصاد لیتوانی

کسب اطلاعات راجع به اقتصاد لیتوانی و هر کشور اروپایی دیگر جهت اخذ اقامت اروپا یکی از لازمه های مهاجرت است. در این مقاله قصد داریم به توضیح مختصری از اقتصاد لیتوانی و اخذ اقامت اروپا بپردازیم.

به طور میانگین یک فرد معمولی با ملیت لیتوانی از 83 درصد مردم جهان ثروتمند تر است. این به این معنی است که آن فرد از درامد بالاتری از تمام افراد در قاره آفریقا، آمریکای لاتین و بیشتر کشورهای آسیایی دارد. با این حال، اقتصاد لیتوانی از کشورهای توسعه یافته ای مانند آمریکا، استرالیا، ژاپن و کانادا به نسبت عقب تر است و همچنین در مقایسه با دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا به نسبت ضعیف تر است.

لیتوانی با داشتن دو سوم جمعیتی که شاغل در بخش خدماتی هستند، جزو کشورهای پساصنعتی به شمار میرود. متاسفانه اقتصاد لیتوانی به مشکلاتی مانند فساد در آن دچار است. به طور مثال، فساد در میان پزشکان در بخش درمانی این کشور به صورت گسترده وجود دارد. با این حال، اقتصاد لیتوانی دارای نکات مثبتی می باشد که وجود آنها لیتوانی را کشور مناسبی برای اخذ اقامت اروپا کرده است.

نکات مثبت اقتصاد لیتوانی

  • رشد سریع: اقتصاد لیتوانی با وجود کوچک بودن، رشد بسیار سریعی دارد. به طوری که میزان رشد اقتصاد در این کشور از کشورهایی مانند ایتالیا و بلژیک به نسبت سریعتر و بیشتر بوده است. همچنین این رشد اقتصادی به نسبت سال 2000، دوبرابر شده است.
  • وجود شرکت های بزرگ و مهم: یکی از نکات مثبت در اقتصاد لیتوانی وجود شرکت های بزرگ منطقه ای در این کشور است. به طور مثال گردش مالی سالانه یکی از شرکت های بزرگ در لیتوانی معادل 6 میلیارد یورو می باشد که این عدد به نسبت بسیاری از شرکت های بزرگ در اروپا بسیار چشمگیر است  و این مورد یکی از دلایل مهم افراد برای انتخاب لیتوانی برای اخذ اقامت اروپا می باشد.
  • یکی از مهمترین شرکای تجاری روسیه : اقتصاد لیتوانی با کمک رشد سریعی که دارد، این کشور را به یکی از مهمترین و بزرگترین شرکای تجاری روسیه تبدیل کرده است. لیتوانی در زمینه تجارت کود، گندم و مواد شیمیایی آزمایشگاهی به بزرگترین شریک تجاری روسیه در مقایسه با کشورهایی مانند آلمان و انگلستان تبدیل شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ اقامت اروپا و کشور لیتوانی با مشاورین ما در این زمینه تماس بگیرید.

 

برای آگاهی بیشتر از شرایط  اخذ اقامت اروپا   با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

 

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ